Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen poénos, szivatós...

Milyen poénos, szivatós ötletekkel tudtok szolgálni legéybúcsúra?

Figyelt kérdés
Konkrétan az a szitu, hogy az egyik cimborámnak lesz májusbn a legénybúcsúja. Egy horgásztó melletti tanyán lesz a jeles nap, tehát a lehetőségeink korlátozottak, ennek függvényében várom a válaszokat. Köszönöm

2012. ápr. 12. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
9%

Jaj de irigyellek titeket!Mikor az enyém volt, folyt a pia, jöttek a lotyók,úsztam a csöcstengerben.Lehetne olyat,hogy a lányok beöltöznek és indulhat a szerepjáték.


Itt találsz nagyon jó ötleteket:


[link]

2012. ápr. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%

Kíváncsiságból megnéztem a kérdést, hogy vajon miket írnak majd, erre az első válaszon kiakadtam


Ha megtudnám, hogy az én párom a legénybúcsúján, nőkkel hemperegne már elég lenne az is, hogy a meztelen testüket fogdossa biztos, hogy nem lenne esküvő. Egy ilyen dolog nagyon megalázó a menyasszonynak, ha a vőlegény igazán szereti a párját akkor nem vágyik más nők társaságára, és végképp nem alázná meg azzal, hogy lotyókkal hempereg.

Ez egyáltalán nem humoros

2012. ápr. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Pedig sokan rendelnek sztriptízt legénybúcsúra. Vagy meglátogatnak egy sztriptízbárt a haverokkal.

Mégsem csinálnak belőle problémát a menyasszonyok.

2012. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

és ha a menyasszony bújna idegen hapsikkal ágyba arról is így gondolkodnátok, valószínűleg nem


De ha nektek csak az a szórakozás, hogy idegen nőkkel legyetek akkor elég szánalmas pasasok lehettek.

2012. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Elég baj,ha a menyasszonyok elnézik a meztelen nőket. Talán ők is meztelen férfiakkal szórakoznak? Milyen házasság lesz az ilyenből?

Ha vannak állatok a tanyán,akkor almozzon ki alóluk,fejje meg a tehenet,vagy kaszálja le a környező füvet.

Vagy a halat egy fa tetején ülve egye meg.

2012. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Én jelezném,hogy nem bújtam ágyba senkivel, csupán volt egy kis műsör. Egyébként leánybúcsúkon szokás a kigyúrt fiúka,akit szintén nem csak nézegetnek.
2012. ápr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősömet a legénybúcsúján kikötöztek egy fához, és leborotválták a mellkasáról a szőrt.

Nem tudom, mi volt a poén benne, gondolom, kicsit már alapoztak a parti előtt...

2012. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A horgásztanyához nem tudok tippeket, de a városban a főutcán már láttam egypár jó szívatós legénybúcsút (és leánybúcsút is). Beölöztetik a jelöltet valami irtó gicces gúnyába, szokás az egyenpóló, valami felirattal, ami az esküvőr utal, és a vőlegényi/menyasszonyi mivoltra. Értsd: kit kell szívatni.


Nálunk általában szombaton szoktak ökörködni a kölykök, mert akkora szinte tömve van a város szép hosszú főutcája. Láttam már rózsaszínű gumicsizmával, ketésznaciban, fáytoldarabbal a fején menyasszonyt, meg mindenféle dekoráciával ellátott vőlegényt. A szívatás része, hogy vegzálni kell a békés járükelőket, akik mindenféle idióta játékban részt vesznek, illetve be kell őket rángatni (a normalitás mellett, ugye) mindneféle jó buliba, aminek az a cékja, hogy a jelölt melózzon, szívjon, és a haverok vagy a lányok (a csajosbúcsőnál) könnyesre röhögjék magukat. Nem kevésbé a járókelők.


Horgásztanyára kellő pia mellett max. a tortából kilépő alig ruhás női hölgyet ajánlom, vagy a vetkőzőshowt, de ha a menyasszony megorrol érte, akkor az a ti felelősségetek. A tortába lehetőleg sütés UTÁN másszon bele a hölgy. :):)


Lehet pecás poénokkal is szórakozni, mert azok a horgésztanáyra is passzolnak, és a kipecázott férjjelöltre, is, aki "horogra akadt". Eresszétek el a famtáziátokat! :)


Jó bulizást és sok boldogságot a párnak! :)

2012. ápr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És bocs a sok elütésért.
2012. ápr. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Csak simán elmenni egy jót beszélgetni a haverokkal, már uncsi? Nem értem miért kell "szívatni" , eszement dolgokat rendezni. Mi ez Óvodások búcsúztatása? Az ember esze megáll. Igaza van abban az arának, ha ilyen dolgot művel a vőlegény, ha azt mondja, no itt a vége fuss el véle. Mármint a macákkal. Másnap képes a menyasszony szemébe nézni? Jöjjetek már le a fáról és ne maki majom módjára működjetek, aztán meg ha valahol emberként kell viselkedni, felelősséget vállalni, akkor tele a gatyátok
2012. ápr. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!