Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ötletekkel lehet...

Milyen ötletekkel lehet megújítani egy 10 éve tartó párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 21. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Ötletem volna, de az nem ebbe a rovatba való!
2009. ápr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

utazás, váratlan ajándék, éttermi vacsi, élmnyfürdő

mindenképpen közös program, kezdj festeni és von be a tervezésbe a párodat is, vagy írj valamit, vagy a kertben újítsatok ha nincs rendezzétek át a szobát, új függöny, másik szőnyeg, kerti hinta, valami , amit közösen néztek ki, menjetek el a kIkába, vagy ilyen helyre nézelődni, majd jön az ötlet.

és a szexben is lehet újítani, szexi cucc, ami mindekettőtöknek tetszik, más helyszín, esetleg szerelmi játék, szexshopban van mindenféle ha máshol nem a neten együtt nézzétek meg.

2009. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. ápr. 21. 11:39
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Magam csodálkoztam el a legjobban, hogy micsoda hatással járt pusztán abbahagyni az állandó morgolódást valamiért (ami amúgy jogosan borít ki). Aznap egyszerűen hagytam a csudába, nem foglalkoztam ilyesmivel, inkább lazán, humorosan fogtam fel a dolgot. Kedvesre, mosolygósra "vettem a figurát" (na, azért nem volt olyan nehéz), és láss csudát, a férjem is! Estére egész elolvadt a régi feleségétől... De én is jól éreztem magam!


Azóta szándékosan törekszem erre. Ajánlom mindenkinek!

2009. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

A kapcsolatot fenyegető egyik legnagyobb veszély a megszokás, elszürkülés. Kezdetben mindenki a legjobbat hozza ki magából, úgy külsejében mint viselkedésében.

Az összeköltözést/házasságot követő években azonban már nem fordítanak kellő figyelmet egymásra a felek, elhnyagolják magukat, Ilyenkor jön a mackónadrág, othonka, szőrös lábszár, elhanyagolt frizura, plusz kilók. És persze ott vannak a napi gondok, a rosszkedv, a morgás, a veszekedés.

Pedig igaz a mondás, nem elég megszerezni, meg is kell tartani!! Nem szabad senkinek elhagyni magát. Oda kell figyelni arra, hogy a 20 évesen vonzó nő ne legyen 4,. ui

2009. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Féklbemaradt az előző válasz. Szóval oda kell figyelni hogy a 20 écvesen vonzó nő 40 évesen se legyen egy elhízott, lenőtt hajú "családanya", a férfi ne növesszen sörhasat. A munka ne menjen a családi élet rovására. legyenek kettesben -gyerekek nélkül - eltöltött programok. Ne maradjon el a beszélgetés!!!

megértés, odaadsás, elfogadás, tolerancia, hűség, bizalom....

Állandó odafigyelés. És ha már beszűkült a dolog, ujdonságokat csempészni a kapcsolatba.

Új frizura, diéta, váratlan apró meglepetés, utazás kettesben, nagy beszélgetés gyertyafény, egy kellemes vacsi közben. Eddig ismeretlen oldalunk megmutatása. (ha van ilyen. )

2009. ápr. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem viccnek szánom, saját tapasztalat: Azzal, ha nem látjuk egymát éjjel-nappal, nem vagyunk együtt sülve-főve.

Olyan mukahelyen dolgoztam, ami gyakori - 2-3 havonkénti - külföldi utazással járt. Ha az a bizonyos pohár megtelni készült, észre sem vettük, mert az asszony csomagolt (nagyobb érzéke volt hozzá), én meg eluataztam 5-7 napra. Amikor visszaérkeztem, egy picit új emberekként találkoztunk. Akkor jöttünk rá erre, amikor munkahelyet változtattam, és a nap 10 órás távollétet lezámítva, sülve-főve gyütt voltunk. Akkor kezdett ez a "Majdnem ráuntam" feloldódni, amikor a feleségem került kiküldetéssel járó beosztásba.

2009. ápr. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmenni társaságba, programokra, az mindkettőtöket megújít, és ott úgy nézni rá, mint először, és udvarolni.

Morgolódást, mint írták, elhagyni, nőket önmagukat dicsérni, férfiak tetteit megdicsérni.

Rendesen felöltözni, megborotválkozni, párunkra boci szemeket mereszteni.

Találkozni a régi barátokkal, akikkel megismerkedésünkkor együtt voltunk.

"hiába fürdeted önmagadban, csak másban moshatod meg arcodat"

2009. ápr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Közös élmények, közös cél, közös érdeklődés, esetleg eltérő vélemények. Ez kell a régi és a z új kapcsolathoz is.
2009. ápr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!