Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi minden pasi, hogy...

Miért érzi minden pasi, hogy nyaggatva van, ha azt szeretnéd, hogy törődjön veled?

Figyelt kérdés
Minden házasságban eljön az az idő amikor meg kellene újulni. Ha megpróbálok puhatolózni, mit is szeretne a férjem, egyből felkapja a vizet és vádaskodik velem, hogy nem szeretem, én azért nem érzem, hogy ő szeret csak nem ér rá. Számítógépezik, sokat dolgozik, a gyerekkel van és rám már nem jut ideje. Azt mondja, fontos vagyok neki, hogy én vagyok a család motorja. DE ÉN CSAK NŐ AKAROK LENNI NEKIIII! Nem tudok várni tovább... :'( Annyi minden hiányzik. Az ölelések, a mosoly, a gyengédség. És nem a dugás. Fizikailag "kielégült" vagyok.
2012. ápr. 13. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtaláltad a választ, kérlek oszd meg velem is, mert nálam még az is bibi, hogy az utolsó mondatodban leírtat sem tudhatom már magaménak... úgyhogy nekem "néha" még az is hiányzik... :-(
2012. ápr. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
37%

OK, válassz, hogy minek a rovására törődjön veled!


A gyerek? A munka? A saját kikapcsolódása?


Ez utóbbira könnyú rámutatni és azt választani, de ha az ember nem hagy magának időt a regenerálódásra, mindig csak neked 'adja' magát, akkor előbb-utóbb 'elfogy'.

2012. ápr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 bikfic999 válasza:
17%

senkit nem akarok megbántani asszonyok, de egy idő után a szerelem elmúlik és csak a szeretett marad jó esetben.

a legtöbb férfinél igy van hogy nőknél is ez a hejzet azt nem tudom. 22f

2012. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy ölelésre, egy kis gyengédségre, puszira nem kell mástól elvenni az időt, ennek jönnie kellene magától amikor pl. hazajön a munkából, vagy egyszerűen csak elmegy mellettem a konyhában, miközben a gyerekkel játszik, stb. Szóval nem kell megfosztania magát a saját kikapcsolódásától, szórakozásától, nem kell hazajönnie a munka kellős közepén hogy adjon egy puszit, hanem természetesen kellene ennek jönnie belőle amikor adja magát a helyzet. Nem úgy van, hogy na most dolgozok, azután eszek, azután játszok a gyerekkel, majd egy órát szeretgetem az asszonyt és ez is letudva :-(

1. voltam.

2012. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
A saját regenerálódást lehet együtt is tölteni, érdekes módon nálunk ez megy, ha valakinek el kell vonulnia egyedül lenni, csak úgy képes ellazulni az már régen rossz, ez a baj a mai kapcsolatokkal, a nő megvan, házasság megvan, a gyerekek megvannak, ennyi volt nem kell csinálni már semmit, könnyen lehet dobálózni hogy minek a rovására menjen a törődés, de aki akarja meg tudja oldani.
2012. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már!

Esténként mikor összebújik anya apa nem hiszem el, hogy fizikai fájdalmat okoz kicsit törődni a másikkal. Nem kell ennek semmi rovására menni. Nevetséges. Ennek igazából élvezetet kellene nyújtania nem feladatnak lennie. Egy kis simogatás, egy pár kedves szó, esetleg egy sötétben beszélgetés, kéz megfogás, csók, puszi. Kb 20 perc aki erre nem tud időt szakítani a napi 24 órából, az csak kifogásokat keres!

2012. ápr. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen bikfic, igaz amit írsz, de ha nálad csak a szerelem idején létezik a puszilgatás, meg az ölelés, meg az hogy érdeklődj a másik iránt akkor soha ne kezdj kapcsolatba mert 1 évnél tovább nem fogod húzni, tudod, nem megszerezni nehéz, hanem megtartani.
2012. ápr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

En régóta keresem erre a választ, ugyanabban a helyzetben vagyok, mint te.

Mindennap azt mondom elég volt, képtelenség!

2012. ápr. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
11:00-ás, szerintem is így van. Biztosan pasik gondolják azt, hogy szeretetté kell átalakuljon a szerelem, de csak az ő részükről. Mi, nők, imádjuk őket ugyanúgy mint szerelmünk hajnalán... A férjem hanyatt fekszik, hogy simogassam, kényeztessem. És, hogy neki mástól kéne elvenni a drága idejét? Én a nap 24 órájában adom magam a családomnak(3gyerekem van), mégis tudok futólag megsimogatni, mosolyogni, odafigyelni... És igen, hiányzik a törődés. Talán házon kívül keresse a nő a gyengédséget, kedves férfiak? Na ugye, hogy az már nem tetszik annyira?!
2012. ápr. 13. 11:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts, nem minden pasi érez így!!

Vagy csak nekem van szerencsém...

23N

2012. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!