Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden pasi utál telefonon...

Minden pasi utál telefonon hosszú beszélgetést folytatni, vagy csak az enyém?!

Figyelt kérdés

Párommal 2 éve vagyunk együtt. Még nem élünk együtt, de tervbe van. (Hetente 2-3 napot szoktunk együtt tölteni.)

Minden nap tartjuk a kapcsolatot, telefonhívás, smsek, chat.

De párom nem szeret telefonon beszélgetni. (Bár amúgy se egy beszédes típus) De telefonon egy katasztrófa. Bármit kérdezek egy-két szóval válaszol. Elmondja a legfontosabb dolgokat, amit szükségesnek érez és már tenné is le.

Smsekkel nincs gond. Azt szeret írni.

Barátnőm pasija párom tökéletes ellentéte, ők már együtt is élnek, de ha barátnőm épp csak elmegy otthonról 1 órára már fél óránként hívogatja. Van, hogy csak úgy felhívja barátnőmet a munkahelyéről és elmeséli mi történt vele, munkatársaival órákig képes beszélni a semmiről.

Minden kis apró-cseprő üggyel kapcsolatban felhívja. Néha nem is értem mit tud még neki mondani...

(Ami egyébként már sok lenne nekem és akkor már inkább párom hozzáállása szimpatikusabb)


Csak arra lennék kíváncsi, hogy ez mennyire jellemző a férfiakra?! Ti mit tapasztaltok?


Nekem már olyan is volt, hogy párom azt mondta, hogy ő inkább leteszi a telefont és hívjam fel barátnőmet és vele pletyózzak órákig! :)



2012. ápr. 6. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én párom sem nagy dumás telefonban, de kénytelen, mert 250 km van közöttünk....

Mindig a lényeget mondja, ha nagyon unja magát akkor esetleg felhív, hogy kicsit beszéljek vele, de akkor is inkább én mondok.

A párom viszont messengeren, sms-ben nagyon utál írni, csak különleges alkalmakkor ír, vagy ha nagyon szépen megkérem :D


ez van:)

2012. ápr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tudom közhely,de minden ember más,ki beszédesebb,ki csendesebb...

Barátommal nem szoktunk sokat telefonálni,értem ezt a hívások hosszára,olya is volt,hogy egy szót nem szólt a hívás vége felé,de tudod mit?!Addig míg ezt a csendet nem érzem kínosnak,sőt még így is azt érzem,hogy szeret,addig nem bánom! :)

2012. ápr. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az én páromnál kedvfüggő, hogy szeret-e beszélgetni. Van, hogy felhívom csak úgy, hogy megkérdezzem mi van vele és 3 perc után leráz. Olyan is van, hogy felhívom és trécselünk vagy 20 percet a semmiről. :) Ha neten beszélünk akkor is inkább skype, látjuk is, halljuk is egymást.


Ha viszont valami komolyabb témát kell megbeszélnünk, akkor mindig az írásba menekül, nem szeret valamiért ilyeneket szóban, amit én nem csípek, de ez van. :)

2012. ápr. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem beszélünk sokat párommal..általában a lényegre szorítkozunk. Bár néha rám jön a beszélhetnék és mondom, de Ő akkor is csak türelmesen hallgat..:D

Amúgy Apukám és Öcsém is mindig gyorsan leráz a telefonban..Pedig személyesen normálisan beszélgetünk..:)

Ők ilyenek..:)

2012. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

Te magad írtad le:

"órákig képes beszélni a semmiről"


Ez női tulajdonság!

Ne várd el egy férfitől, hogy a "semmiről" beszélgessen veled órákig.

2012. ápr. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút emberfüggő. Nálunk én nem szeretek annyira telefonon beszélni, de párom aztán tud. Már sokszor ha jön haza felhiv, sokszor elkezdi mondani mi történt vele,mit csinált, hogy csinálta, kivel beszélt,stb. Vagy engem kérdezget ugyan ezekről.

Ha külön töltünk pár napot,akkor minden nap beszélünk legalább 1-2-3 órát.

De pl apum is szeret beszélni,vele is minden nap legalább fél órát beszélünk,de volt már rá példa, hogy másfél órát vigan áttrécseltünk.

Szóval nem minden pasi utál telefonálni

2012. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtöbb férfi utál telefonon cseverészni. Az én párom már az elején elmondta, hogy csak akkor telefonál, ha nagyon muszáj, mert számára kínszenvedés. És nem csak velem, de mással sem szeret telefonon beszélgetni. Tudomásul vettem hogy ilyen, személyesen pótoljuk, úgy sokkal intimebb és jobban ki is tudunk nyílni.
2012. ápr. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak olyan párkapcsolatom volt,ahol a pasikkal sokáig beszéltem telón,naponta többször.
2012. ápr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A mostani pàrommal èn sem beszèlek sokat telefonon. Este felhiv, mikor màr nem vagyok sem èn sem õ foglalt, akkor beszèlünk van hogy 1vagy 2òràt ès kész... Màr kezdem megszokni, õ ilyen és vagy megszokom vagy...
2012. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A Párommal lassan másfél éve együtt vagyunk, de már a második randin beállítottunk egy közös csomagot, hogy "ingyen" beszélhessünk. Szerencsére olyan a munkahelye (portaszolgálat), hogy legtöbbször tudunk beszélni. Ha nincs itthon (24 órákat dolgozik) akkor felkelésemtől lefekvésig (én munkanélküli) 2-3 óránként felhívjuk egymást és egyikünknek sem esik nehezére. :)

Régebben még többet beszéltünk, manapság már kicsit kevesebbet. Ő szeret fecsegni én meg valóságos dumagép vagyok. :)

Apukámmal szintén fél-egy órákat szoktam beszélni, bár ott én inkább csak hallgatom, de tudnánk többet is beszélni sokkal. :)

Papám is eltud kanyarítani egy "Hogy vagy?" kérdésre adott válaszból 30 perces litániát.

Anyukám férje viszont nem nagyon szól, de ha igen, akkor humorosan. :)

Én ezeket tapasztaltam.

23N

2012. ápr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!