Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szólnak le az emberek...

Miért szólnak le az emberek csak azért mert egyke vagyok?

Figyelt kérdés
Elég visszahúzódó típus vagyok, nem jellemző rám hogy fennhordom az orrom. Nemrég kerültem új suliba, eleinte próbáltam ismerkedni, de nem ment. Mindenhol én vagyok a "beképzelt egyke", hallottam hogy a suliból teljesen idegen emberek mondták rám hogy "úristeen egykee biztos milyen beképzelt lehet mááár" (hülye rib*nc volt a kedves) és úgy is kezelnek mintha fennhordanám az orrom. (Jók a jegyeim, lehet ez is közrejátszik). Mit tegyek ilyenkor? Miért vannak ilyen előítéletek?
2012. ápr. 13. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg az idegen ember az alapján mondta rólad, hogy beképzelt,ami alapján te elnevezted őt hülye rib@ncnak!
2012. ápr. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Lehet,ez az egyke dolog csak egy kifogás és más veled a bajuk,csak nem tudnak mivel piszkálni.

Vagy simán előítéletesek.

2012. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Vree ***** válasza:
Kicsit furcsának tűnik hogy a tesók száma a mérvadó. Szerintem ez már csak kötözködés. :) Hány egyke van még a te osztályodban is gondolom? (Vagy valamiért csupa nagycsaládos környezetbe kerültél?...)
2012. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyke vagyok,de rám sose mondtak ilyen dolgokat.Sőt elég könnyen barátkozom.

A legjobb barátnőm is egyke,de ott se piszkálta sose senki hogy beképzelt lenen,mert nem az.

2012. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Max oviban mérvadó az ilyesmi, ott is a szellemileg visszamaradott kölykök esetébek. Kb xard le ki mit gondol. Add magad minden körülmény közt, nem kell megalkudni senki és semmi kedvéért. Barátaid is lesznek majd idővel.
2012. ápr. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is egyke vagyok, de azért emiatt nekem nincsenek ilyen hátrányaim. Volt már egy-két ember, aki azt mondta, hogy "elkényeztetett-egyke", pedig mondjuk az illető pont rohadt jó anyagi körülmények közül való..

Szóval szerintem csak az olyan emberek társaságát, keresd, akik nem ilyenek, vagy (bár tudom, hogy nem vagyunk sokan) barátkozz egykékkel.

2012. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utólsó voltam: 15/L
2012. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
43%

"úristeen egykee biztos milyen beképzelt lehet mááár" (hülye rib*nc volt a kedves)"


Te egyke, ő meg rögtön hülye rib*nc. Ha egyszer ez a szinted...

2012. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

És miből gondoljátok, hogy nem ribanc az a csaj?

Kérdésre válaszolva, el nem hiszem, hogy nincs veled valami bibi, mert úgy kb. 5 éves kor után kinek jutna eszébe azért piszkálni valakit, mert egyke?

2012. ápr. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Itt a GYK-n is sokan megragadtak az óvodás szinten az egykék terén, anno miket olvastam...

Ne törődj velük, éld az életed és kész, ez a legjobb tanácsom, nekem bevált.

2012. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!