Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ellenzik a szüleim azt,...

Miért ellenzik a szüleim azt, hogy ilyen emberekkel barátkozzak?

Figyelt kérdés

A páromnak egy csomó barátja ilyen kopasz hungarista,van amelyiknek a hátára Nagy-Magyarország van tetoválva meg mindegyiknek vannak különféle magyar motívumok a testére tetoválva.

Nem rég ismerték meg néhányukat a szüleim és aztán teljesen oda voltak,hogy hogy lehet ilyenekkel barátkozni pedig nagyon rendesek voltak mikor a szüleimmel találkoztak nem beszéltek csúnyán, nem csináltak semmi olyat ami bárkinél is kivágná a biztosítékot,anyukámnak csak ez a sok tetoválásuk nem tetszett(amit látott) meg azt mondta,hogy ha ezekkel vagyok majd megvernek a szlovákok meg a cigányok...

Én nem vagyok olyan mint ők, sosem kerestem ilyen emberek társaságát csak a páromon keresztül ismertem meg őket és szimpatikusak.

És egyébként a tetoválásaik között sincs semmi olyan ami sértene másokat.Mondjuk a Nagy-Magyarország sértheti például a románokat vagy szlovákokat ,de olyan,hogy horogkereszt meg ilyenek nincsenek...egy van akinek a mellén van egy horogkereszt de az egy bunkó , ő nem szimpatikus nekem se, de vele például nem is találkoztak a szüleim.

És most ezen van főleg anyukám kiakadva,hogy miért találkozok ilyenekkel meg stb..

Már elmúltam 18 csak a szüleimmel élek.



2012. ápr. 14. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mádzsárszkiba tilos a horogkereszt (sajnos). Nekem skinhead haverjaim vannak, de nem szeretik őket, vagyis apám elfogadja őket de anyám meg tesóm nem. Nem tudsz semmit csinálni. Szard le, vagy ha kitiltják esetleg a házból akkor ne vidd oda őket. Ennyi.
2012. ápr. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonló barátom.Ebből a kapcsolatból azt szűrtem le,hogy : én nem foglalkozom ilyen dolgokkal nagyon,viszont neki ez volt az élete,tüntetések,stb.Egyezett a véleményünk valamilyen szinten,viszont elegem lett abból,hogy minden programunk,beszélgetésünk,baráti kapcsolatok,csak az országunk történelme,politikája,és a Jobbik körül forgott:)Tapasztalatnak jó volt,kicsit jobban beleláttam ezeknek az embereknek a világába,de amikor felvázolta a jövőt,hogy majd mikben fog részt venni,hogy fogunk élni,stb,stb,na ott már elegem lett,mert már betegesen űzte ezt a dolgot.Ha a barátod nem ilyen,csak ilyen barátai vannak,az nem gond szerintem.
2012. ápr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert féltenek, mert előítéletesek, és mert rosszindulatúak.
2012. ápr. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem az én barátom nem jár tüntetésekre se meg nem ekörül forog az élete nekem nincs vele bajom ez ügyben...volt olyan is,hogy egy összejövetelen mindenki sokat ivott és kitalálták,hogy átmennek Szlovákiába és szétverik a szlovákokat(nem messze van tőlünk) a barátom volt az első aki ittasan is próbálta őket meg győzni,hogy ne pedig ő sem szereti a szlovákokat, de mivel nem tudta meg győzni őket mi hazamentünk őket meg néhány km után még Magyarországon megállították a rendőrök, elvették a sofőr jogsiját is,ez lett a vége.

Szóval nekem a barátom kerüli a balhét.

2012. ápr. 14. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert letűnt korok vesztes ideológiái nem túl jó ajánlások egy sikeres élethez.
2012. ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Mert vállalhatatlanok a nézeteik a fejlett világban, és remélem ez így is marad.
2012. ápr. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
#6 MIÉRT?
2012. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!