Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mióta kissé arrogánsabb,...

Mióta kissé arrogánsabb, szókimondóbb ember lettem, sokkalta könnyebben barátkozom más emberekkel. Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Egészen a középiskola végéig ilyen visszahúzódó szürke kis egér voltam,akit nem sok minden érdekelt,otthonülő voltam.Mióta egyetemista lettem,teljesen megváltoztam,könnyebben ismerkedek,nem félek az új dolgoktól,munkát keresek,hogy el tudjam magam tartani,mert kínosnak érzem,hogy a szüleim tartanak el.Szeretek társaságba járni,bulizni,kevés olyan dolog van,ami nem érdekel.
2012. ápr. 14. 16:24
 1/5 anonim válasza:
93%
mert önmagadat adod, így érzed jól magad a bőrödben, így vagy hiteles. Egyszerűen ezért.
2012. ápr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Introvertáltból extrovertált lettél. A kezdeményezőkészségen múlik minden.
2012. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyival azért legyél tisztában, hogy az arrogancia, mint emberi tulajdonság, mindenképpen negatív jelzö.
2012. ápr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
82%

Az emberek szívesen ismerkednek nyílt emberekkel. Ha elmondod a véleményed, és nem hagyod, hogy semminek nézzenek, akkor mindenki barátkozik veled. :)

Meg ebbe a változás is beletartozik. Egyre kíváncsibbak vagyunk. Egyre jobban feltárul előttünk a világ, s valamit tennünk kell, hogy ne maradjunk "szürke kis egerek".

2012. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg érzik rajtad, hogy jóban vagy magaddal.
2012. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!