Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem "durva" kicsit amit...

Nem "durva" kicsit amit edesanyam csinal?

Figyelt kérdés
Ugy kezel mint egy 3 evest...es nem azert mert ugy viselkedek. fozok ha kell, mosok, takaritok segitek amiben tudok, 19 leszek az osszel. Van parom mar ket eve, de mintha tudomasul sem akarna venni, hogy felnottem. Azt hogy egyutt vagyok a parommal, beszelunk az eljegyzesrol, hazassagrol (termeszetesen kesobb, egyetem utan )o ugy veszi, hogy "szorakoznak egymassal"...ezen kivul, behunyja a szemet nemtudok vele beszelni semmirol ami mondjuk szex vagy parkapcsolat. vagy leolt, vagy hallani sem akar rola, sot behunyja a szemet es elkonyveli, hogy "biztos nincs semmi testi dolog" a parom es koztem...de ami a legdurvabb, hogy nem hagy itthon egyedul 2-3 napra, merthogy vajon mi lesz velem. Nem mondja ki, de pl most eskuvore keszultek valahova es ezert nem fog elmenni, nehogy egyedul hagyjon...kesz agyrem, komolyan. megertem, hogy felt, de tenyleg rendes a parom (velem egy idos) es en is jo tanulo voltam vegig mig sulis voltam (kituntetett voltam 12. ben is)...szoval nem a zulles vagy a megbizhatatlansag miatt csinalja...kerdeztem h miert nem megy az eskuvore (mert en tudom az igazi okot...) de ott hadovalt felre, hogy miert nem, de a szemembe azert nem mondana... szerintetek?
2009. jún. 19. 14:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Pfff az én anyám is ilyen hülye:Sbrrr utálom amikor ott nyávog meg mindig 100X megkérdezi h. hová mek meg ne maradjak sokáig+alig akar elengedni :@ idióta
2009. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
96%

félt és nem akar elengedni, fél hogy bajod esik.

meg szerintem azt hiszi hogy elfogod őt hanyagolni ha férjhet mész meg ilyenek

2009. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Az én anyámnak is voltak fura dolgai, de mióta elköltöztem egész jó fej lett, már nem úgy kezel, mint egy taknyost, bár néha még rájön. most sem beszélünk a szexről, de most legalább nem tesz már úgy, mintha nem is csinálnám. Például volt olyan régen, hogy nem akartam megfogni a húst, erre megkérdezte, hogy akkor hogy fogok hozzá nyúlni majd a fiúk micsodájához, ha ezt nem bírom megfogni. Na, gondoltam, de jól le vagy maradva.


Engem gyakran hagynak egyedül, mert szoktak elutazni, nekem meg haza kell jönnöm addig, hogy vigyázzak az állatokra, meg a házra, mert egyszer már betörtek. Múltkor mielőtt elindultak, közölte, hogy van életbiztosításuk balesetre, mennyi, törlesszem belőle a hitelt meg stb azt hittem hanyatt dobom magam, hogy ilyenekre gondol. Vannak fura dolgaik a szülőknek.

2009. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Na ez azért kicsit durva, amit az előttem szóló írt.

Abszolút nem idióta, és nem hülye.

Csak nagyon félt, és nem akar elengedni magától.

Neki mindig is a kicsi lánya maradsz, ha tetszik, ha nem, csak azt nem veszi észre, hogy kicsi lánykájának már saját élete van.

Én mondjuk egyszer elbeszélgetnék vele erről, négyszemközt, vagy akár édesapád társaságában is, mármint hogy ő is ott van.

És igen, nem akarja tudomásul venni, hogy felnőttél.

Egyébként tényleg nem kéne túl nagy ügyet kerítenie ebből.

Ennyire nem. Az én édesanyám sem enged el mindenhova, de el is mondja az indokát, és azért azt is hozzátenném, hogy ő sem akar elereszteni egyikünket sem, mert a gyerekei vagyunk.

És valljuk be , nagyon gyorsan elment neki ez a húsz év.

Én nálad egy évvel idősebb vagyok, szóval nem sokkal, nincs nagyobb élettapasztalatom, mint neked, de én ezt tenném.

Leülnék vele megbeszélni.

Kezdve ott, hogy miért nem enged el, miért félt ennyire, persze mindkét szülőt bevonva a beszélgetésbe, nem csak anyut.

Ha pedig nagyon nem hajlik a dolog felé, hogy engedjen, világosítsd fel, hogy felnőttél, tudod, hogy mit csinálsz, vállalod a felelősséget, meg ez az a helyzet.

Kérd meg, hogy csak próbaképpen először két napra hagyjon otthon, egyedül(!), és akkor bebizonyíthatod neki, hogy igenis meg tudsz állni már lassan a saját lábadon is, hogyha semmi gond nem lesz!

Csak aztán tényleg ne is legyen!


Ha nem érted, amit leírtam most gyorsan, kapkodva, írj priviben, és leírom normálisan, összeszedetten.

2009. jún. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Előző voltam.

bocs az első válaszolóra gondoltam:$

2009. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez valoban nem a legkellemesebb helyzet...Amit tehesz, az az, hogy leulsz vele,es mindezt elmondod neki. Hogy ugy erzed, hogy tulsagosan felt, pedig te mar felnott ember vagy, es igenis tudsz magadrol gondoskodni. Es hogy adjon egy eselyt, hogy bebizonyitsd...menjen csak el az eskuvore, vagy valahova csak egy hetvegere, es meglatja, meg allni fog a haz mire megjon. Nekem ugy tunt, hogy vagy meg nem kezdodott el az egyetem neked, vagy a sajat varosodban valasztottal. Ha az elobbi, akkor ugyis nem sokara elkoltozol otthonrol, es magad ura leszel.. (ezt is megmondhatod, hogy par honap mulva onalloan kell majd gondoskodnod magadrol), ha az utobbi, akkor mondd meg, hogy mas emberek a te korodban mar egyedul elnek (vagy szobatarsakkal), es hogy miert gondolja, hogy ha masnak ez megy akkor neked nem menne? Valoszinuleg amugy nem rosszindulatbol csinalja, csak felt...
2009. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

az idiotas valaszon kivul mindegyiket koszi:)

Igen, valoban meg nem kezdodott el az egyetem, sajnos me azt sem tudom, hogy bejutottam-e, de mas varosba fogok lakni, ha sikerul:)

koszi annak a valaszadonak aki privit is ajanlott, ertettem mire gondolt:)

remelem jovotol minden megvaltozik, mert kicsit nehez igy:(

2009. jún. 19. 14:43
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Allj ele, es mondd meg neki, hogy a szex ugyanolyan alapveto szukseglet az ember eleteben, mint az eves-ivas-alvas.

Mindenki csinalja, mindenhol a vilagban. Ez termeszetes dolog. O is szexelt mar annak idejen, es talan meg most is.

Mondd meg neki, hogy egyutt vagy a baratoddal, 1 eve (vagy nem tudom miota) egyutt is alszatok, fogamzasgatlot szedsz, az internetrol es a barataidtol tisztaban vagy a dolgokkal.

Kerd meg hogy nyiljon meg, ne legyen konzervativ. Attol hogy nem beszel, otthon ul es teged oriz nem fogsz tudni alapveto dolgokat meg. Attol leszel okosabb ha megnyilik elotted, es beszelget veled.

Nyugodtan allj ele, es mondd meg neki, segits neki megnyilni. Megszokja hogy elsz nemi eletet, vedekezel, es akkor mar nem fog otthon ulni es teged orizni.

Ez az elet, muszaj neki felfognia, megertenie hogy erre szukseged van, hiszen egy egeszseges ember, egy egeszseges fiatal vagy.

Remelem tudsz vele beszelgetni, es megoldodnak a problemak.

2009. jún. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha sikerül bejutnod az egyetemre biztos visszább vesz majd a féltésből anyukád. Persze lehet, hogy egy ideig percenként fog hívogatni, stb., de később biztos megnyugszik majd, ha látja, hogy tudsz magadra vigyázni és önálló vagy. Biztos nehéz valahol ez Neked, de nézd el Neki, hiszen szeret!

drukkolok az bekerüléshez! :)

2009. jún. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9%
Mi afészkes francnak irsz ide ha nem mások véleményét akarod hallani.Ki ilyen véleményen van ki olyanon.Attól,hogy nem ért veled egyet attól még nem idióta!!!!
2009. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!