Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem anyám kivételezik a...

Baby Firefly kérdése:

Úgy érzem anyám kivételezik a bátyámmal (17/F) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15/L

őt mindíg elengedi bulizni engem meg nem.. neki mindíg több pénzt ad.. neki nem kell házimunkát végeznie nekem viszont minden héten 3x4x is..mindig nekem kell vugyáznom az öcsémre neki pedig soha..gyakorlatilag nem is létezik a családi életünkben neki sokkal jobb élete van, neki még van apja nekem már nincs csak azért mert ő többet van el azért büntet engem ??

mit csináljak milyen pszihológus kell nekem akivel ezt meg tudnám beszélni ? barátaim nincs túl sok mivel anyám nem enged sehova....



2012. ápr. 15. 23:42
 1/2 anonim válasza:
86%
Nem hiszem, hogy tényleg ennyire másképp nézne rád ok nélkül, szerintem ez csak a tinikor egyik klasszikus tünete, 15-16évesen én is azt hittem h az öcsémnek sokkal jobb dolga van(hamarabb tvzhet, internetezhet stb), most 18vagyok és ez az érzés teljesen eltűnt, csakúgy, mint a másoknak megfelelni vágyás.
2012. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
81%

Egy 17 éves fiú és egy 15 éves lány közt van azért némi különbség. Habár mindketten még kamaszok vagytok egy fiúról biztos úgy gondolja, hogy jobban tud magára vigyázni. Egy 15 éves lányt én se szívesen engednék el egyedül mint egy két évvel idősebb fiút.

Az anyukád meg tipikus anyuka. A lányát megpróbálja a házi munkára nevelni a fiúnak meg nem kell semmit csinálnia mert pasi. Na az ilyenekből lesz az olyan pasi, aki egy szalmaszálat nem fog félrerakni mindent a csajától fog elvárni mert otthon is anyuka meg a nők mindent a feneke alá tolt. Ez irtó nagy hiba itt vannak elrontva a leendő felnőtt emberek. Egy lányra meg szívesebben bízzák a gyerekeket mert azt hiszik jobbak benne mert nők és ez a dolguk. Nyugi egyszer felnősz és a magad ura leszel ez is csak a kamaszkor egyik velejárója nem kell pszichológus.

2012. ápr. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!