Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam szexrandizik és...

Az élettársam szexrandizik és társkeresőzik, hogyan szabaduljak meg ettől a nyomástól amit most érzek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem kettétört bennem valami. Nagyon régóta együtt vagyunk, már számtalanszor újrakezdtük. De komolyabban akkor kezdtük újra, mikor el is költöztem tőle egy időre, hogy új életet kezdjek. Soha meg nem fordult volna a fejemben, hogy még keressük egymást. Nem tudom honnan volt bennem akkora lelkierő, hogy összeszedjem magam, mert eléggé érzelmes és ragaszkodós vagyok... De megkeresett és mivel én sem tudtam feledni visszamentem hozzá. Ezután a nagy fordulat után tényleg azt hittem, hogy most más lesz mert ez egy jó nagy tanulópénz volt és megtanuljuk megbecsülni egymást... Mivel nem fenékig tejfel egy kapcsolat sem, vannak hullámvölgyek, nálunk is most volt egy komolyabb. 1 másfél hét szünet, nem is találkoztunk, de online és telefonban átveszekedtük az egészet! 5 hónapja békültünk ki, de úgy látszik egy ilyen hét így eltávolíthatott minket, hogy ő ismét(!!!) fenn legyen szexrandin és már mással ismerkedjen. Belevaló lányok regisztrációját várja. De nem csak ott ismerkedik, hanem a Facebook-on is.


Ha ezen az erős fájdalmon, ami már ébredéskor a mellkasomba hasított, mostanában nem is tudok változtatni, mert ezt nem tudom elmondani mekkora kudarcként és csalódásként élem meg, de Deja vu-m van, mert igaz mostanában nem, de már volt szerencsém többször tapasztalni vele... De


VALAMI, AMI STRESSZMENTESÍT, mert meghalok, úgy stresszelek, elvette a maradék önbecsülésemet is ez a kudarc, görcsben van a gyomrom, és nem tudok aludni! Nem akarok lefogyni sem, pedig enni sem tudok! Na szóval, talán arra,


HOGY MEGNYUGODJAK, KÉRLEK ARRA MONDJATOK VALAMIT!


2012. ápr. 16. 08:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kidobtam. De megőrülök...:'( Nem tudom mit csináljak, kur.ára kivagyok borulva!:'(
2012. ápr. 17. 12:28
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tetted. Próbálj meg most nem elgyengülni. Maradj erős, és arra koncentrálj, hogy megnyugodj, és felépítsd a független, önálló életedet, amiben nincs helye sunyi, bunkó alakoknak. (Egy rendes férfinak esetleg igen, de később.)
2012. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Amikor fáj, arra gondolj, hogy el fog múlni a fájdalom. A rossz kapcsolat azonban az egész életedet tönkretenné. Az első pár nap (éjjel) a legnehezebb, próbáld elfoglalni magad, olvass, írj, csináld, ami téged megnyugtat, ellazít. Sírni is szabad, de csak módjával, mert egy ideig könnyít az érzésen, de egy ponton túl már inkább erősíti a fájdalmadat.


Keresd azoknak az embereknek a társaságát, akik a barátaid, akikkel jól érzed magad! Kezdj bele valamibe, ami hasznos, ami által több, jobb lehetsz! Vállalj valami karitatív munkát, bármi legyen is az! (Pl. gyerekek mellett, állatokkal, idősekkel, vagy akár csak valami akció keretein belül, pl. egy helyi szemétszedés alkalmával.) Mozdulj ki, sétálj, keresd az emberek társaságát! Bezárkózni tilos!


Esténként egy pohár tea (pl. nyugtató citromfű), meleg, mézes tej, ha szereted (nekem nagyon bejött), esetleg valami homeos szorongásoldó (pl. a Sedatif PC-t tudom ajánlani) segíthet kikapcsolni a gondolatokat. Pár nap, max. egy-két hét, és el fog múlni. Arra gondolj, amit tett, és egy időre tedd fiókba a szép emlékeket!


Kitartás, hidd el, a világ is megváltozik körülötted, ha túljutsz ezen! :) A lényeg, hogy járj nyitott szemmel.

2012. ápr. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!