Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az élettársam szexrandizik és...

Az élettársam szexrandizik és társkeresőzik, hogyan szabaduljak meg ettől a nyomástól amit most érzek?

Figyelt kérdés

Azt hiszem kettétört bennem valami. Nagyon régóta együtt vagyunk, már számtalanszor újrakezdtük. De komolyabban akkor kezdtük újra, mikor el is költöztem tőle egy időre, hogy új életet kezdjek. Soha meg nem fordult volna a fejemben, hogy még keressük egymást. Nem tudom honnan volt bennem akkora lelkierő, hogy összeszedjem magam, mert eléggé érzelmes és ragaszkodós vagyok... De megkeresett és mivel én sem tudtam feledni visszamentem hozzá. Ezután a nagy fordulat után tényleg azt hittem, hogy most más lesz mert ez egy jó nagy tanulópénz volt és megtanuljuk megbecsülni egymást... Mivel nem fenékig tejfel egy kapcsolat sem, vannak hullámvölgyek, nálunk is most volt egy komolyabb. 1 másfél hét szünet, nem is találkoztunk, de online és telefonban átveszekedtük az egészet! 5 hónapja békültünk ki, de úgy látszik egy ilyen hét így eltávolíthatott minket, hogy ő ismét(!!!) fenn legyen szexrandin és már mással ismerkedjen. Belevaló lányok regisztrációját várja. De nem csak ott ismerkedik, hanem a Facebook-on is.


Ha ezen az erős fájdalmon, ami már ébredéskor a mellkasomba hasított, mostanában nem is tudok változtatni, mert ezt nem tudom elmondani mekkora kudarcként és csalódásként élem meg, de Deja vu-m van, mert igaz mostanában nem, de már volt szerencsém többször tapasztalni vele... De


VALAMI, AMI STRESSZMENTESÍT, mert meghalok, úgy stresszelek, elvette a maradék önbecsülésemet is ez a kudarc, görcsben van a gyomrom, és nem tudok aludni! Nem akarok lefogyni sem, pedig enni sem tudok! Na szóval, talán arra,


HOGY MEGNYUGODJAK, KÉRLEK ARRA MONDJATOK VALAMIT!


2012. ápr. 16. 08:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
első lépés: szabadulj mega oasitól
2012. ápr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

szabadulj meg tőle!

hagyd ott, vissza se nézz

2012. ápr. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom :( Legjobb lesz, ha mégiscsak elhagyod, felépíted az életedet nélküle, és soha többet nem kezded vele újra - most már aztán alaposan eljátszotta a bizalmadat.


Ha ennyire rosszul vagy, fizikailag is, lehet, rövid ideig (!) kellene valami nyugtatót szedned. (De az ÖNMAGÁBAN nem oldja meg a problémát! Lépned is kell!!!!) Próbálj meg először gyógynövénykészítményeket, patikában adnak felvilágosítást. Ha orvosnál kötsz ki, és felírnak valami Xanax-félét, tudd, hogy az előírt 3x1-et nem kötelező beszedni (egyik rokonom csúnyán rászokott..) hanem az a MAXIMUM, de valójában csak akkor kell egyet bevenni, ha nagyon feszült vagy.

2012. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi.:) Hát most tényleg nagyon kikészültem. Vacsorázni sem volt étvágyam, reggelizni sem. Kész ideg vagyok. És nem tudom, hogy beszéljem-e meg vele, mert én még mindig úgy látom helyesnek, még ha ő nem is érdemli meg, vagy szó nélkül lépjek le.
2012. ápr. 16. 09:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pocsékul vagy, majd' szétszakadsz belül. Bármit megtennél, hogy elmúljon ez az érzés. Fizikailag fáj a hiánya.


DE!


Valamit tudnod kell. Ez az érzés ELMÚLIK majd, és nem is olyan sokára. Olyan ez, mint a drogos elvonókúrája, amikor éppen leszokóban van az ártalmas szerről. Tudod, hogy így a jó neked, tudod, hogy csak tönkretesz téged, tudod, hogy soha nem fog megváltozni. Csak az idődet vesztegeted mellette. Csak egyre jobban tönkremész.


Ő nem szeret téged. Te viszont ennél sokkal jobbat érdemelsz. Keress gyógyírt! Írd ki magadból! Menj emberek közé! Fedezd fel, hogy a világ sokkal több, mint amennyit most látni vélsz! Keresd meg a barátaidat. Látogasd meg a vidéki rokonaidat. Legyél minél messzebb. Hogy addig, míg ennyire fáj, minél kevesebbet legyél egyedül.


Ne találkozz vele. Az első időben semmiképp. Csak akkor, amikor már képes vagy őt olyannak látni, amilyen valójában. Mert te visszaszerzed majd az önbizalmad. Pár hét múlva már egészen másképpen látsz majd mindent. Végül találsz majd valakit, aki valóban megérdemel téged. De az, aki szexpartner-keresőn ismerkedik, az borzasztó sivár ember lehet lelkileg, és kettőtök közül ő az, aki igazán sajnálatra méltó.

2012. ápr. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan tönkre akarod tenni magad egy ilyen senkiházi mellett??? Ki ő, hogy elvegye az önértékelésed??? Nem neked kellene alábecsülni magad, hanem arra gondolj, hogy ő egy nagy nulla, aki ilyet képes tenni veled. Még ma küld fel a fenébe!!!!
2012. ápr. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz, a pasitól kell elsősorban megszabadulnod, mert ő váltja ki a benned lévő nyomást amit érzel. Sajnálom, hogy pont egy ilyen férfit találtál, de próbáld meg elterelni a figyelmedet, beszélgess, ismerkedj új emberekkel, csinálj olyan dolgokat amiket már régóta szerettél volna kipróbálni, kérd egy barátnőd segitségét, menjetek el valahová kikapcsolódni. De szerintem nagyon fontos hogy az összes kapcsolatot megszakitsad a pasival, ne beszélj vele telefonon, neten, sms, semmi. Nem érdemli meg, és csak felszakitaná benned a sebeket.
2012. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az unokatestverem hazassaganak is ez vetett veget.

Tul koran hazasodtak ossze, tul koran jott a gyerek, hirtelen tul nagy lett a felelosseg, a nyomas hogy al kell tartani a csaladot, tul monotonok a mindennapok.

A csavo elkezdett netezni. Valoszinuleg ezen vezette le, es feltamadt benne a 'kielesi oszton'.

Az unokatesom megtudta es olyan csalodas volt neki, hogy otthagyta a sracot, vitte a gyereket is, azota uj palija van. azt mondja boldog.

2012. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen pasira ne vesztegesd sem az idod sem az egeszsegedet. hidd el nem erdemli meg!

Szedd ossze magad es lepj le. Szerintem nincs ertelme megbeszelni, en megbeszeles nelkul lepnek. Nem mondanam meg h hova, ill telefonszamot cserelnek. Igy nem tud elerni es nem lesz kisertes h valaszolni kell az sms-re vagy hivasara. Nyilvanos site-krol mint facebook, iwiw torolnem maga,. Muszaj h megtedd h feledni tudj.

Hidd el par ev mulva fellelelgezel h ebbol a kotelekbol kikerultel. csak meg most nem erzed ugy.

2012. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Pááár év? Addig megőszülök. :((
2012. ápr. 16. 18:45
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!