Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogyan tudnám megcsinálni?

Ezt hogyan tudnám megcsinálni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy elég furcsa kérdésem.

Kaptam egy elég durva beírást az ellenőrzőmbe, ami már nem az első. Valahogy el kéne tüntetni, a következőre gondoltam.

Van 7 oldal, de persze ezelőtt van még pár. 1. old: beírás 2. - 3. 4. - 5. 6. -7.

Arra gondoltam, hogy a 1-2 oldalt összeragasztom, az oldalszámokat pedig átírom, mintha csak unatkozásból történt volna.

Beválhat? Vagy adjatok más tanácsot.

Kösz.


2012. ápr. 16. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mit csináltál, hogy beírást kaptál?
2012. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülői értekezletre nem járnak a szüleid? Mert a naplóba minden beírást rögzítenek és körbeadják a szülőin. Tehát előbb vagy utóbb úgyis megtudják felesleges eltitkolni.
2012. ápr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1. Rossz voltam mondjuk így.

2. Mondjuk úgy, elég furcsa iskola, ott nem nagyon nézik a naplót, és ha nézik is, a figyelmeztetés nincs beírva oda.

2012. ápr. 16. 17:18
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem ok nélkül van ott. Szóval hagyd csak ott szépen. Jobb, ha minél előbb megtanulod, hogy a tetteidért vállalnod kell a felelősséget. És ne mondd nekem, hogy vagy hibás, mert ahogy írtad, ez már nem az első.
2012. ápr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit. Most mi van akkor ha kaptál egy beírást? Gondolom kapsz mellé egy hét szobafogságot-ha a hülyeséget meg tudtad csinálni a suliban,akkor ezt is kibírod!
2012. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem ok nélkül van. Én voltam a hibás, én voltam a rossz (persze ezt lehetne firtatni, de nem itt, meg senki aki nem volt ott, nem látja át a helyzetet).

A "nem első eset"-re nem ezt a tanévet értem, hanem a régebbi éveket is. Például tavaly nagyon sok volt, nem lettem lebaszva. Viszont most, hogy kezdem jó lenni, inkább örültek, és jó lenne, ha ez nem látna napvilágot.

2012. ápr. 16. 17:35
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy lenne következménye utolsó válaszoló.

Nem erről van most szó.

2012. ápr. 16. 17:36
 8/11 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm, megoldva.
2012. ápr. 16. 18:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Dobd ki vagy égesd el. Vagyél új ellenőrőrzőt a titkárságon vagy diákirodán. q
2012. ápr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100Ft-ba kerül.
2012. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!