Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Anyum nagyon azt akarja, hogy fősulira vagy egyetemre menjek, én viszont egyre inkább arra a döntésre jutok, h nem akarom. Nem arról van szó, h nem tudnám megcsinálni csak egyszerűen elegem van mások elvárásaiból.

Figyelt kérdés
Ha lehetne Pesten vagy külföldön sminkesként szeretnék majd dolgozni mert mindig is ez érdekelt, de amint felhozom témának egyből vita lesz belőle. Annyira elegem van!
2011. okt. 10. 22:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem minek kell ezen vitatkozni, határozottan mondd el nekik mit akarsz és hogy nem fog ezen semmi változtatni úgyhogy fogadják el mert mást nem tehetnek. És közöld hogy erről nem fogsz beszélni többet. Tedd is ezt.

A te életedről te dönthetsz csak. Ha így akarod akkor így lesz a legjobb.

2011. okt. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, h én hogy lettem szülésznő? Úgy, h fogtam magam és ellógtam a suliból, h elmehessek nyíltnapra. Ott megkaptam a jelentkezésit, majd végigmentem a felvételi vizsgálatokon. Mindezt az anyukám tudta nékül. 18 éves elmúltam, ezt akartam csinálni. Végül belátta, h diploma nélkül is jó ember lett belőlem.
2011. okt. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

" Nem arról van szó, h nem tudnám megcsinálni csak egyszerűen elegem van mások elvárásaiból."

1X-a munkahelyen is vannak elvárások pláne 1 sminkesnél

2X ha tényleg képes lennél rá miért ne?Kibírsz + 5 évet és dupla v tripla annyit kereshetsz, mint sminkesként.(persze a főskola sem garancia)

Ilyan tervekkel nagyon jónak kell lenned keress is és jól élj.De természetesen ha neked megfelel 1 alacsonyabb színvonalú élet hát akkor csináld.(ellehet játszani a gondolattal-természetesen ha nagyon jó és felkapott sminkes lennél...,de ennek nem nagy a valószínűsége.)

1szó mint 100 nekd kell tudnod h mit akarsz mi a céled és az elvárásod az élettől.Ami biztos bárhova mész mindenkinek lesznek elvárásai veed szemben,ahogy neked is vannak másokkal szemben.

Anyukád csak jót akar h jól élj.

2011. okt. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de vmilyen szinten őt is meg tudom érteni. Mi van, ha nem tudok megélni a sminkességből?
2011. okt. 10. 22:14
 5/13 A kérdező kommentje:
annyira nem tudom :/
2011. okt. 10. 22:16
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Kössetek kompromisszumot. Annak tényleg nincs értelme, ha végigbukdácsolsz valami noname főiskolán, akkor már inkább legyél sminkes. Például el tudok képzelni egy olyat, hgoy érettségi után elmész szakmát tanulni, gondolom, 1-2 év a sminkesség. Utána ha úgy látod, elmehetsz egyetemre mondjuk Pestre, és mellette indíthatsz egy vállalkozást vagy beléphetsz valahová sminkesként dolgozni. Vállalkozni amúgy is diákként éri meg, mert akkor nem kell járulékot fizetni :) Aztán elválik, melyik jön be jobban :)
2011. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Miből gondolod, hogy a diplomádból meg tudnál élni? Megsúgom: nem azok vannak többségben, akiknek többszázezres fizujuk van diplomásként, hanem akiknek 100 körüli. Sminkesként jobban kitárulna előtted a világ is, mehetnél pl nagy óceánjárókra is tapasztalatot gyűjteni, nem lennének nyelvi korlátaid (külföldön a diplomával is csak úgy tudnál elhelyezkedni, ha a szaknyelvet is beszéled, nem akármilyen szinten). Egy tucatdiplomával rendelkező meg kb olyan munkát végez, amit simán lehet egy érettségivel is.
2011. okt. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%

"De természetesen ha neked megfelel 1 alacsonyabb színvonalú élet hát akkor csináld."

Tipikus magyar sznob felfogás. Ráadásul még mondatot szerkeszteni sem tud az író. :)

2011. okt. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%
Tanulj! A tanulás mindig érték, ne akarj már fizikai munkásként tengődni az életben, inkább legyél egyetemista valamelyik jó hírű egyetemen, azok az évek úgy is a legszebbek:)
2011. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Mo-n kizárt, hogy megélsz a sminkelésből.Annyira belterjes,nem akarom letörni a kedved...Szóval tényleg űberbrutáljónak kell lenned,illetve már most annak kell lenned!


Ha pedig anyagi háttér megvan kezdj el két sulit.Hétvégente sminkes suli,hétközben egyetem.Vagy fordítva!Aztán irány külföld...

2011. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!