Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legmélyebb pont a...

Mi volt a legmélyebb pont a kapcsolatotokban és hogyan sikerült kimászni belőle, illetve mennyi volt a leghosszabb szex nélküli idő a kapcsolatotokban, ami a rossz hangulat miatt alakult ki?

Figyelt kérdés
Bocsánat, kicsit hosszú lett a kérdés, de gondoltam két kérdést belesűrítek egybe. Szeretnék más példát is látni, mert jelenleg most olyan a hangulat köztem és a barátom között, hogy lassan 4 hónapja nem vagyunk együtt, pedig együtt élünk, de ez nagyon hosszú történet, csak kíváncsi vagyok mások hogy tudtak újból egymásra találni.

2012. ápr. 19. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi még nem élünk együtt, ráadásul távkapcsolatban is élünk, szóval 5naponta találkozunk, és az egész hétvégét együtt töltjük. Szóval nálunk kicsit más a helyzet, de azért leírom, hátha segít:)

Több hullámvölgy is volt a kapcsolatunkban, általában miattam. A legutóbbi durva veszekedésünk az a számítógépes játékok miatt volt, elhanyagolva éreztem magam, mikor a 3 napból amit együtt tölthettünk volna 1et végig játszott. Persze szerinte én túlzom el, szerintem ő.

Volt olyan is, amikor egyáltalán nem kívántam a szexet. Nem azt mondom, hogy nem szexeltünk, mert igen, csak nem élveztem, őt meg zavarta, hogy olyan vagyok, mint egy darab fa. Aztán kiakadt, mondta, hogy ezt így nem bírja tovább. Na, akkor rájöttem, hogy nem akarom elveszíteni, ezért azóta mindent beleadok.


Szerintem megbeszélés kérdése az egész. Lassan 2 éve vagyunk együtt, és az első év csak azzal telt, hogy veszekedtünk. Mindketten elég makacs természetek vagyunk, ezért soha nem megbeszéltük a dolgokat, hanem leharcoltuk. Na, azóta szerencsére sikerült összecsiszolódni, és imádjuk egymást.

Nálatok miért rossz a hangulat? Gyerek van? Ha nincs, akkor szerintem ki kéne mozdulni. Nem pénz kérdése, mert elég akár elmenni sétálni egyet, vagy kiülni egy parkba. De úgy, hogy tényleg úgy készültök rá, mintha randi lenne. Megfogjátok egymás kezét, megölelitek egymást a piros lámpánál, stb. Fürödjetek együtt, vegyél szexi fehérneműt. Fontos, hogy szexinek találd magad te is, és hogy újra kívánjátok egymás testét.

De persze nem csak a testi dolgokat kell megoldani. Ha írsz bővebben arról, mi a rossz hangulat oka, lehet tudunk itt többen is segíteni:)

2012. ápr. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze ha van gyerek, akkor is ki kell mozdulni, csak akkor nehezebb megoldani a bébiszittert.
2012. ápr. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalunk csak nekem nincs kedvem.Lefarasztanak a hetkoznapok es a gyerek.Heti parszor igy is egyutt vagyunk, neha en is elvezem, de nekem ez borzaszto.

Alig varom, hogy visszaalljak munkaba es akkor talan jobb lesz minden.

2012. ápr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg is éljük ezt a hullámvölgyet a házasságomban, egy egy éves gyerek mellett.

A teherbeesésemkor kezdődött minden... ahelyett, hogy boldogan várhattuk volna a babát, csak a gond jött csőstől... munkahely elvesztése, vállalkozás tönkremenetele, féltékenység, stb. Mindezt a mai napig nem tudtuk teljesen kiheverni, a terhességem alatt kétszer (!) volt szex, a szülés óta pedig kb. háromszor :-((( és nem is kívánok nagyon többet, lelkileg már kezdünk kimászni a dolgokból, de ezen a téren nem javul a helyzet. Már ott tartunk, hogy más férfit kívánnék, de őt nem :-( próbáljuk helyrehozni, mert ahhoz még fiatalok vagyunk, hogy a hátralévő életünket szexmentesen éljük le, de nem könnyű.

2012. ápr. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!