Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi változtathat meg egy...

Mi változtathat meg egy embert ennyire?

Figyelt kérdés

Fél év alatt annyit változtam, negatív irányban. Ha van rajtam egy kis feszültség, azt olyan embereken vezetem le akiket szeretek, mint például a barátnőm jelen esetbe. Soha nem voltam ilyen. Milyen behatások érhetnek, hogy ilyen lettem? (lehet, hogy igazából erre nem is várok választ, csak név nélkül, egy költői kérdést akartam feltenni, amivel levezetek egy kis feszültséget)

16/F



2012. febr. 24. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi? Hát ez a világ, idomulsz lassan hozzá, és olyan is leszel, ha nem állsz ellen tudatosan. Folyik ám az agymosás az iskolában és a médiában...
2012. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerencsére a tv-t azt hanyagolom, helyette kiélem művészi énem a zenében, meg hát ami a médiában van nem hiszek el semmit, csak a hazug szenny áramlik befelé. De az iskolában lehet valami, osztálytársak befolyásolhatnak, ha nem akarom akkor is, sajnos.
2012. febr. 24. 22:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Befolyas innen-onnan, jobbrol, balrol ez mar csak mentseg foleg miutan felismerted; ha jobb ember akarsz lenni, legyel jobb ember.Ez kizarolag rajtad all.

2012. febr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazad van, és köszsönöm!
2012. febr. 24. 23:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondtad, hogy kieled a muveszi enedet a zeneben. Nos, amikor feszult vagy akkor (nemtudom milyen hangszeren jatszol vagy enekelsz vagy akarmi) probald ezt zenevel levezetni.

Ha pl gitarozol es eppen merges vagy akkor jatsz egy hard-rock szamot. vagy ha szomoru vagy es enekelsz enekeljel egy balladat.

Egyebkent meg csak formalodik a szemelyiseged tini vagy.

16/L :)

2012. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Legtöbb esetben ezt teszem, amúgy gitározok, zongorázok. és igazad lehet.
2012. febr. 25. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!