Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha ilyen...

Ti mit szólnátok ha ilyen "beszólásai" lennének a párotoknak?

Figyelt kérdés

Szóval folyamatosan úgy csinál, mintha nem lenne kapcsolata. Ha telefonon beszél, mondja, hogy megy (E/1.!) ide vagy oda, vásárol, ezt csinál vagy azt csinál egyedül. Nem együtt, Tsz/1-ben. Ez annyira rosszul esik nekem. Mindig éreztetem vele, de hiába. Semmit nem ér, következő alkalommal ugyan úgy eljátssza.

Ti hogyan reagálnátok?



2012. ápr. 20. 21:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy.
2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod, hogy direkt mondja így, hogy bántson? Nem csak a megszokás?
2012. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem akarlak ijesztgetni,de velem ezt olyasvalaki csinálta,akinek nem voltam fontos.Ezt azért tudom,mert utána eltűnt az életemből,sajnos.
2012. ápr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nem direkt. Csak azt nem tudom felfogni, hogy miért nem tud változtatni ezen.
2012. ápr. 20. 21:16
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Miért kéne többes számban beszélnie? Szerintem ez egyáltalán nem szükségszerű, csak azért mert kapcsolatban van.

Meg az is lehet hogy olyannal telefonál, akivel nem szokott a barátnőjéről beszélni, és egyszerűbbnek tartja, ha így mondja, ebből nem lesz később kérdezősködés. De én önmagában minden ok nélkül is teljesen normálisnak tartom, pláne ha még az elején vagytok.

2012. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%
Férjem a házasságunk után 3 évvel is, ha valaki megkérdezte, ő nőtlen volt. Nehéz volt neki átállni, és csak csípőből válaszolt így. Apukámnak állítólag 5 évig tartott, mire azonnal nős embernek vallotta magát. Van, akinek egyszerüen nehéz az átállás.
2012. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Alapvető,hogy a pasi többes számban beszél,ha kapcsolat van.Nálam ez mindig így volt.Ha direkt,ha nem direkt,ez egy jelzés lenne számomra.
2012. ápr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
több, mint 3 éves kapcsolat + együtt élés. Azért esik szarul mert én is ott vagyok vele és együtt csináljuk!!
2012. ápr. 20. 21:22
 9/23 anonim ***** válasza:
37%

Már elnézést, de ha valakinek van partnere, attól még tud egyedül menni valamerre, tud egyedül vásárolni - és teljesen értelmetlen lenne saját magáról többesszámban beszélnie.


A férjemet kimondottan hülyének nézném, ha azt mondaná, hogy elmegyünk munkába, amikor ö egyedül megy, de ö is meglepödne, ha bejelenteném, hogy emlegyünk besáárolni, amikor CSAK én megyek.


Ezek a tipikusan mondvacsinált problémák, ilyeneken értelmes ember nem kezd fantáziálni...

2012. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy jelzés, egy határ, hogy "itt még azért nem tartunk." Sztem nincs baj azzal, ha valaki nem adja fel teljesen az önállóságát, és nem vált át többesszámban való létezésre. (amúgy csak segíteni próbálok, volt kb 2 kapcsolatom életemben)


És mikor érezteted vele hogy neked nem tetszik ez a megoldás, mit mond?

2012. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!