Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyós kérdés. Párom az anyjáva...

Anyós kérdés. Párom az anyjával együtt nyög hitelt. A probléma, hogy ez egyszobás lakás és az anyja lakja 100%-ban. Hogy tudassa az anyjával, hogy mi is szeretnénk ott lenni? Másik, ti párotoknak az anyja milyen gyakran hívogatja a felnőtt gyerekét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 17. 11:32
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
95%
A kedves Mamával akarsz egy szobában élni? Vagy mi a terved?
2012. ápr. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
92%

Ezt nem értem, egy egyszobás lakásban akartok élni hárman azért, mert közösen fizetik a hitelt? Bár ha neked jó lenne...

Hívogatni nem szokta a férjemet az anyósom, mert együtt élünk egy nagy családi ház két lakásában, szóval amikor akar, átjön és kérdez :-) hát ez sem sokkal jobb mintha egy nap ezerszer hívná... egyébként érdekes, de engem nem zavar, mert jól kijövünk, sokat segítünk egymáson.

2012. ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
90%

Mivan? 1szobás lakásba akarsz te is beköltözni a pároddal? hová? A ruhásszekrénybe?

menjetek albérletbe.

A férjem naponta felhívja az anyját,várja meg amíg az hívja őt, idős asszony tudni akarja, hogy jól van-e. ez teljesen normális

2012. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés az,hogy milyen hitelt nyögnek közösen??

Mert ha olyat amit mindketten feléltek vagyis mindketten kaptak a hitelből akkor jogos az is,hogy közösen fizessék vissza.

Írod,hogy 1 szobás a lakás.Mégis hogy akartok ott lenni?Feltételezem,hogy felmehetsz a lakásba,nem dob ki téged.Feltételezem,hogy van egy fotel vagy szék ahová te is le tudsz ülni.Végül is ezt nem igazán értem,hogy ti is ott akartok lenni?Hogy? Úgy hogy,ott szexelni vagy 1-2 napot kettesben eltölteni??Akkor az anyja hova menjen??Így ez is érthető,hogy ezt nem tudjátok megoldani.

Hogy milyen gyakran hívogatja az anyós a páromat??

Hetente kétszer beszélgetnek telefonon.szerdán és vasárnap.De nálunk ez érthető,hiszen majdnem 2000 km-re lakunk tőle.

2012. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
4%

pár házzal arrébb lakik anyós és akkor hívja ha valamit akar de egyébként napi szinten átjön, engem ez nem zavar sokszor én hívom át, mert néha jó mikor ő babázik én pedig tudom csinálni a dolgom vagy a boltba elugrok


1 szoba 1 szoba, jaj de felháborodtak sokan, meglehet oldani, hogy 3 lakjanak ott, ha nagy a szoba akkor lehet venni térelválasztó fala és máris van két kis szoba, vagy ha elég magas akkor garzon

2012. ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
78%

ma 11:44

Már bocsika,de miből gondolod hogy az az 1 szoba is nagy szoba?? Apám is 1 szobás lakásban él.A szoba mindössze 2*3-vagyis 6 nm-es.Ha ebbe még válaszfalat s rakna az ember akkor állva aludna mindenki.


De látom pontozni nagyon letudjátok azokat akik szerint nem helyes 1 szobában bezsúfolni magunkat (nem rád gondoltam a pontozással kapcsolatban ma 11:44-es)

Én azt mondom,hogy ha 2 fiatal össze akar költözni,és nincs meg a megfelelő lehetőség,akkor ne menjünk már egy kis lukba a másik nyakára,hanem gyűjtsünk pénzt albérletre.Őszintén.Én sem örülnék ha 1 szobás lakásban élnék,és a nyakamban lihegnének.Amúgy is nehéz megszokni a másikat,de helyhiány mellett egyenesen katasztrófa lenne.

2012. ápr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
83%
Bennem ezzel kapcsolatban több kérdés is felmerült, az első, amit többen is kérdeznek, hogy abba az egy szobába akartok menni az anyós nyakára? Házasok vagytok? Most jelenleg hol éltek? Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
62%

ma 11:53


azt írtam, hogy HA NAGY a szoba


Amúgy meg nem véletlenül fizetik közösen azt a hitelt, gondolom közösen is költötték el


A kérdező meg nem az egy szobán van kiakadva, mert mint írta ő oda költözne és ezt kéne tudatni a mamával.

2012. ápr. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező, ha nem reagálsz a kérdésekre, akkor nem tudunk értelmes és építő jellegű válaszokat adni... sok a kérdés még mindig...
2012. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
38%
Van másik helység is abban a lakásban, hogy kicsit el lehessen különülni? Pl. nagy lakókonyha, nappali, szobaméretű előszoba, nyárikonyha? Mert ha nincs, az katasztrófa lenne, ne csináljátok!Hívogatás: úgy heti 1x volt.
2012. ápr. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!