Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ő többet...

Mit tegyek, ha ő többet foglalkozik velem, mint anya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Itthon elég pocsék a hangulat, anyával alig beszélek. Elég ingerült és ilyenkor inkább kerüljük egymást. A suli egész jól megy, közel kitűnő vagyok és van egy tantárgy,amiből kiemelkedően jó vagyok. Mindig szerettem, már általánosban is, de idén középsuliban új tanárt kaptam, akit nagyon megkedveltem. Versenyre is küld, külön szakkört tart nekem és egész jó eredményeket érek el. Szinte olyan, mintha Ő lenne az anyukám és amikor megsimogat, akkor mindig elérzékenyülök és azt kívánom bárcsak minden tanárom ilyen lenne, mint Ő. Szünetekben, ha összefutunk mindig beszélünk, már pasiügyekről is és úgy érzem ez nem a megszokott tanár-diák kapcsolat. Mielőtt arra gondolnátok, hogy a jobb jegy miatt csinálnám, nem. Csupán élvezem ezt a helyzetet, hogy valaki törődik velem. DE az osztálytársaim is észrevették ezt, pontosan nem tudják mi ez, mondjuk én sem tudom, de rosszindulatú megjegyzéseket is kaptam, hogy esetlegesen kivételezik velem.

Mi a véleményetek erről? Mit kéne tennem?

(anyukámmal való kapcsolatomat most inkább hagyjuk)

Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv. 17/L



2012. ápr. 21. 10:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Jólérzed vele mert kedves és törődik veled.Talán szeretnéd,ha anyukád is így bánna veled.Ezért.
2012. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát éppen jó, hogy kedvesebb azzal, akinek nagyobb szüksége van erre.

Egyformán bánni mindenkivel, miközben nem egyformák az emberek, az épp hogy hiba lenne.

A kivételezés helyes.


Másrészt esetleg - ha fontos - megjegyezhetnéd a tanárodnak, hogy tán kit bánt meg ezzel, nem azért hogy mondjuk "bemártsd", hanem épp azért, hogy tudja kinek lenne még szüksége rá.

2012. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!