Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya nem foglalkozik velem!...

Anya nem foglalkozik velem! Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

1 szót sem váltunk! Nem hiszem el, hogy annyira fáradt lenne, mikor csak összedob egy ebédet, és ennyi...

Le se szar...

Bezzeg suliidőben én csináljak mindent, mert hát miért is ne.. 4-re érek haza, kitakarítok, elmosogatok, stb, ott tartok, hogy este 7 óra és még nem tanultam, nem foglalkoztam az állataimmal, ráadásul rengeteg kisvizsgám lesz decemberben, és még alig tudok valamit, mert egyszerűen nincs időm kidolgozni a tételeket.. Általában 1 körül megyek aludni suliidőbe és 5:40-kor kelek... Nem kicsit vagyok már ki idegileg..


Erre anya mondja, hogy fáradt.. már nevetséges :((


16/L


2011. okt. 30. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Ne csináld meg és kész. A háztartásvezetés nem a gyerek dolga, hanem a szülőké.

Hogy érted, hogy csak összedob egy ebédet? Nincs munkája ennek ellenére te csinálod a házimunkát és ennyire keveset alszol??

2011. okt. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Amúgy tudom, hogy kiírtam tegnap is a kérdést, csak nem kaptam kb semmi értékelhető választ.. :(


Ha nem csinálom meg, akkor úgy marad minden koszosan.. A család többi tagja lusta, hiába mondok én bármit is.. Ha én nem csinálom me,g akkor képesek lennének nyakig sz@rba járni..

2011. okt. 30. 11:14
 3/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet, hogy beteg édesanyád és azt várná, hogy odafigyelj rá ? Gondolom, ő is dolgozik. Miért nem együtt főztök ? Közben nagyokat lehet beszélgetni. Talán nem is kell minden nap takarítani. Nem lehet, hogy megsértetted és csak arra vár, hogy beszélgessetek ? Gondold végig, mik történtek eddig. Ezek szerint ketten éltek együtt, egymásra vagytok utalva. Ha te 16 éves vagy, ő sem lehet öreg. Lehet, hogy nagy csalódás érte (válás, szakítás)? Közeledj hozzá szeretettel és beszéljétek meg kettőtök kapcsolatát.
2011. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem dolgozik. És nem csak ketten élünk.. Anya, apa, húgom, és én.

Akkor főz, amikor én suliba vagyok....

Nem sértettem meg semmivel, mindig "jókislány" voltam, nem beszélek vissza, nem veszekedtem vele soha...

Semmi nagy trauma nem érte..

2011. okt. 30. 11:23
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy depressziós, a munkanélküli nők hamar azok lesznek, ilyenkor lesz@rnak mindenkit és mindent. Apád dolgozik? Vele jól kijön? Húgod hány éves? Segítsenek ő is (mármint apád meg húgod).
2011. okt. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Apa dolgozik, és nagyon jól keres, tehát anyának nem is kell aggódnia az anyagiak miatt.

Apa elég kemény munkát végez, ezért amikor itthon van, nem várom el, hogy takarítson...

A húgom meg lusta hisztis

2011. okt. 30. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szia

háát..ne csináld meg, egy ideig bírd ki h piszokban jársz, egy idő után észre fogják venni h kosz van. vagy beszélj az apukáddal.és sajnos vannak olyan anyukák akik szarnak a gyerekükre.nehéz elfogadni de van ilyen.

2011. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
66%

szia! égszerűen ne csináld! tanulj, kaját csinálj magadnak, és takaríts ki magadnak! vagy belássák, vagy úgy marad minden! nincs más megoldás... és aludj többet mert kikészíted magad ilyen fiatalon!!!

esetleg beszéld rá anyud valami hobbira vagy sportra! mert tuti hogy depressziós.

2013. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ülj le vele és mond el neki mu bánt!Ha pedig nem akar erröl tárgyalni,akkor kényszerísd ki belöle hogy le üljön 1percre és halgasson meg!Légy határozott!!!
2013. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ülj le vele és mond el neki mi bánt!Ha pedig nem akar erröl tárgyalni,akkor kényszerísd ki belöle hogy le üljön 1percre és halgasson meg!Légy határozott!!!
2013. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!