Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek nincs túl sok barátjuk...

Akiknek nincs túl sok barátjuk, sem párjuk, magyarul magányos sorstársaim:mivel töltitek a hétvégét és a szabadidőtöket?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek a mamámhoz,megnézem,hogy jó e a biciklim,mert már megőrülök az itthon üléstől.Felszedtem pár kilót is.Nem akarok elhízni.De ha nem mozgok,akkor sajnos ez van.Sokaknál tapasztaltam ezt,akiknek volt ilyen itthon ülős időszaka.

2012. ápr. 21. 18:52
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
22L
2012. ápr. 21. 18:52
 2/30 anonim ***** válasza:
Nekem is a mamámnál van a biciklim,majd nekem is meg kell néznem:)Amúgy semmit,ma egész nap a net előtt ülök,semmi kedvem semmihez.Ha jó idő lesz holnap,elmegyek a kutyámmal csavarogni egyet,mozgunk valamennyit legalább.
2012. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
:)Ma én sétáltam,mamámnál voltam,amúgy szintén egész nap a gép előtt ülök én is és gyakorizok.Szinte érzem,ahogy hízok.
2012. ápr. 21. 18:59
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

D.e. főztem, mostam, egy kicsit takarítottam. Ebéd után leültem nézni a tenisz-meccseket, közben eszembe jutott, elkezdtem palacsintát sütni vacsira. Most ültem ide a net elé.

Igaz, hogy nálunk ma szinte egész nap esett, ha holnap nem esik, akkor én is lemegyek egyet lógni, majd összütök ismét valami ebédet. D.u. egy kicsit vasalok, fél 3-kor kezdődik a tenisz-döntő. Mire annak vége, este lesz.

2012. ápr. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Én csak salátát eszem 2napja,mert nekem is fogynom kell:)Azt találtam ki,hogy csak fehérjeturmixot fogok inni a kaja helyett,elvileg ebben benne van minden vitamin,stb,így gyorsabban le lehet fogyni.
2012. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Van kedved barátkozni? L/20
2012. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Megsétáltattam a kutyámat, főztem vacsit, csináltam pár ékszert, most mindjárt megyek fürdeni, aztán köröm festés, filmnézés ilyesmik következnek.
2012. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
nekem rendeteg hobbim van, csak néha érzem magam egyedül.heti egyszer zumbázom, hétvégén taiji-zom hétköznap ugyis melo.meg épp amihez kedvem van. olvasok, rajzolok stb
2012. ápr. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

A kérdezőnek fel tudom ajánlom az alábbiakat:

- hatalmas big mac menű valamelyik mc donaldsban

- utána elmehetnénk down-kóros madarakat etetni - a helyszín szabadon válaszható.

- VII. ker.-be utána elmehetnénk piacozni, csuda jó dolgokat lehet találni... ;) (olyan könyveket találok néha, hogy egy gyűjtő sírva fakadna a gyönyörtől...:)

- este színház (örök szerelem)

- vacsora (ez valahol egy beülős hely)

....a maradékot megbeszéljük....

2012. ápr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%

F/30

jut eszembe: van egy kutyus is..., "Beszari kutya" a neve... :D, és imád sétálni...

2012. ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!