Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az e fajta...

Mit gondoltok az e fajta viselkedésről a férfi részéről?

Figyelt kérdés
2-4hetente ismétlődik ez az állapot.Minden szép és jó,erre veszekedést provokál a semmiből,csak azért,hogy ne beszéljünk pár napig,csak azért,hogy ez idő alatt rájöjjön,hogy mennyire hiányzok neki,és mennyire fontos vagyok.Ezt már egyszer megfogalmazta burkoltan.Önbizalom hiányos,de ezt saját magának se ismeri be.Kezd ebből elegem lenni.Most éppen mosolyszünet van megint 4napja(nem csal meg,nem ez a gond).Közben közös jövőt terveztünk és miegymás.Természetesen én nem fogom keresni,egyszer próbáltam 3napja,akkor nem akart velem beszélni.Ha legközelebb jelentkezne,mit mondanátok neki?Hogy lehet véget vetni ennek a gyerekes viselkedésnek?
2012. ápr. 22. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy lehet végett vetni neki, hogy befejezed a kapcsolatot.

Az ilyen nem férfi. Nem ember!

Keres egy normálisat ettől a szerencsétlentől meg szabadulj meg.

2012. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

"Az ilyen nem férfi. Nem ember!

Keres egy normálisat ettől a szerencsétlentől meg szabadulj meg."


Azért szánalmas,hogy emberek veszik a bátorságot, és ismeretlenül,2 sorból elmondják a másikat mindenfélének.

2012. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 mosolyogj! ***** válasza:
Mondjuk itt elég jelentős az hogy min is veszekedtek.. meg az hogy 2-3 nap után magától megy haza vagy te hívod. Amúgy ha te csinálnád meg vele ugyan ezt vajon hogy reagálna? Lehet hogy ez ráébresztené arra, hogy milyen gyerekesen is viselkedik. Szerintem kérdezd meg tőle, hogy miért jó neki ez... lehet hogy szeretne egyedül lenni és ez (ha nem így oldja meg mint jelenleg) nem túl nagy gond... Remélem hamar rendbe jönnek a dolgaitok ;)
2012. ápr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mi is így vagyunk


nálunk ez azért van, hogy nekem ne legyen szavam

pl ha engem megbántott és nem jelentkezem, ahelyett, hogy bocsánatot kérne, vagy ilyesmi, direkt ő sem hív. tehát még akkor is én keresem őt :(


ez is önbizalomhiányból van és gyerekes viselkedés.


eddig csak akkor változott valami, amikor úgy voltam vele, hogy szakítok. akkor aztán képes volt keresni, meg miegyéb.

de ma már ezt sem veszi komolyan.


ha egy embernek a kezdeményezés a másik felé, megalázó, mert azt hiszi, hogy ettől ő nem férfi, nekem azon kívül, hogy mást kell keresni, nincs jobb ötletem :(

2012. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindegyik válaszban van igazság.Az egészben közrejátszik a túlzott féltékenység is.Utálom amikor alaptalanul megvádol valaki valamivel.És el akar nyomni.
2012. ápr. 22. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

az ilyenek azt hiszik, hogy annak van igaza, aki tovább bírja, hogy nem keresik a másikat. pedig nem

ez valahol primitívség.

és hogy honnan lesz érzelmi intelligenciája az ilyennek, nem tudom :(

2012. ápr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!