Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért elítélendő az a fajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elítélendő az a fajta nő/férfi, aki a nála sokkal idősebbekhez vonzódik, akár szexuálisan, akár máshogy?!

Figyelt kérdés
Nem értem. Elég sokszor tapasztalok olyat ismerőseim körében, hogy ha valakinek nála 10 évvel idősebb személy megtetszik, már jönnek a beszólogatások. Idézek.: " Te gerontofil vagy?? Nem akarsz inkább nagyapámmal összejönni?? Ha gondolod befűzhetem neked a szomszéd öreget.Miért nem az apjával jössz össze?? Az még 40 évvel idősebb. " Na most ez miért van?? Nagyon nem szeretek ilyet tapasztalni. Nem értem mi ebben az elítélendő.
2011. júl. 31. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos korig eléggé nagy korkülönbség az a 10 év. 30 évesek körében nem vészes, ha a fiatalabb személy van 30 körül, de annál fiatalabbaknál eléggé gáz. Apa/anyakomplexus.
2011. júl. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert a XIII. sz. elején az egyház törvénybe iktatta, bármilyen fura is, de törvénybe iktatta, , hogy 5 évnél nem lehet idősebb egymástól a férj és a feleség, ha idősebbek voltak, akkor eretneknek nyílvánították, és nem kelhettek egybe Isten színe előtt!


És ez eltartott a XIX. sz.-ig. Amikor ezt az akkori pápa megszüntette!

2011. júl. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez elég furcsa. Köszönöm a válaszokat. Akkor ezekszerint belerögződött az emberek agyába, hogy ez egyfajta elmezavar és ez elítélendő.
2011. júl. 31. 14:45
 4/9 anonim ***** válasza:

2. vok :)

így van, sok emberbe belerögzűlt!


De szerintem azért vannak határok, szóval mondjuk egy velem egykorú ne házasodjon össze anyámmal.

Én 27 vok.

anyum 50.


Szóval azért maradjunk határok között.


De fordítva meg más...


De az esetek 90% -ában az emberek egy 25 éves lány - és 70 éves faszi között vajon azt gondolják h szereti az öreget, nem...hanem h a pénze kell meg a vagyon (mondjuk ez soxor így is van)

2011. júl. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát a 25 vs. 60-70 azért már tényleg durva. De tegyükfel 19 vs. 34 ? Szerintem ez még nem gázos. :)
2011. júl. 31. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát nézd....


főnököm 33 évesen ismerte meg a barátnőjét aki akkor 18 volt.


viszont itt meg megint 2-esélyes a dolog.


Mert a főnököm jól tartja magát és nem 33 nak nézett ki akkor hanem 26 nak.


Ez attól is függ, hogy magyarúl "mennyire roncs a pasi" ill fordított esetben a nő.


DE! Az esetek 90% -ában a nő az aki úgymond sokkal idősebb pasival jön össze!


és 10% - az a pasi aki sokkal idősebb nővel jön össze.


Ezt hívják anyakomplexusnak. Illetve ha a férfi vagy 20 évvel idősebb és valóban szereti őt a lány akkor az meg Apakomplexus.......

2011. júl. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én nem ítélem el az ilyet, ugyanis már voltam ilyen helyzetben, és vagyok is. Akkor zekeszerint apakomplexusom van. Szerintem ez nem olyan nagy probléma. Akinek nem tetszik, az ne nézze. De amúgy Te tanár vagy ?
2011. júl. 31. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem annyi elég,hogy nálam legyen valamennyivel idősebb a pasi.Erre már kiskamaszkorban is rájöttem.Aztán sajnos velem egykorúakkal sodort össze az élet,de már a sokadik után mondom,hogy örülnék ha egy 4-5évvel idősebb és szellemileg érettebb,férfiasabb párom lehetne...

10 évvel idősebbel már nem tudnám elképzelni.24n

2011. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Érdekel kinek-mi a véleménye. :)
2011. júl. 31. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!