Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van arra ötlete...

Valakinek van arra ötlete hogyan kéne meggyőznöm az anyám hogy megengedje hogy eladjam a számítógépem? Hogyan kéne ezt megtennem?

Figyelt kérdés
igazából teljesen jogosan nem engedi mivel ugye nem én kerestem meg rá a pénzt ilyesmi de attól még elvileg az enyém és nagyon kéne a pénz... tudom furán hangzik de tényleg gyorsan kéne.. :S

2012. ápr. 23. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha van esze, sehogysem engedi. Nem kevés pénzbe kerül ám, sokat kell érte dolgozni.
2012. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mire kell a pénz?
2012. ápr. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Ne drogozz annyit!
2012. ápr. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
hát igazából semmi károsra nem akarom költeni csak nagyon görbe orrom van és meg szeretném műttetni de a gyógyulás nagyon hosszú és jó lenne a nyáron
2012. ápr. 23. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Elmondtad neki hogy mire kell a pénz?
2012. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen csak szerinte nincs vele baj de én folyamatosan átélem a gúnyolódásomat amíg ő ezen átnézhet
2012. ápr. 23. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem nem azt nem engedi, hogy eladd a gépet, hanem azt, hogy megműttesd az orrod, csak azért jön a számítógépes üggyel, mert már nem tud téged meggyőzni arról hogy jó így is az orrod.

Hány éves vagy? Gondolom nem vagy még nagykorú, úgyhogy szerintem várd meg amíg lesz saját kereseted, esetleg gyűjtsd a zsebpénzed, ünnepre kapott pénzt tedd félre, és ha összejön a pénz, akkor csináltasd meg az orrod. Ha már a saját pénzedből lenne a műtét, akkor tényleg nem szólhat bele. :)

2012. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát ez így jól hangzik csak van egy lány akivel jövőre találkozhatok utoljára utána már nem járok abba az iskolába és szeretnék imponálni ahhoz h meggyógyuljon meg idő kell
2012. ápr. 23. 18:37
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom hogy milyen ez hidd el.:) Nem tudom hogy vedd rá erre a szüleid, talán mondd el nekik ezt a dolgot, amit nekünk is, hogy ez miatt csúfolnak, nem barátkoznak veled stb. Tanulj rendesen, javíts a jegyeiden, és ha látják, hogy komolyan akarod és bármit megteszel érte (itt értem a házimunkát: takarítás, fűnyírás), lehet hogy megengednék.

Viszont szerintem ha te találkozol egy barátnőddel, akit most látsz talán utoljára, ahhoz nem kell műtét, ugyanis a barátok olyannak elfogadnak amilyen vagy.:) Ha meg nem.. akkor nem barátok.

Na meg szerintem bármikor összehozhatsz egy-egy találkozót azzal a valakivel, hacsak nem külföldre költözik vagy ilyesmi.


Igazából értelmes választ erre nem tudok adni, mert ilyen problémám még nem volt. Viselkedj velük szépen, ne kiabálj, ne feleselj, ne hisztizz ha valamit kell csinálni, tanulj rendesen és esetleg lehetne megegyezni velük úgy, hogy te most eladod a gépet, megműtteted az orrod, de utána a zsebpénzed összegyűjtöd egy új gépre.. lehet, hogy belemennének:)

2012. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!