Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztetek már ilyet? Soha nem...

Éreztetek már ilyet? Soha nem voltam még ennyire felszabadult!

Figyelt kérdés

Most rúgtam ki a, most már csak volt párom 5 perce. Közel két évig voltunk együtt. Az első hetek szépek voltak, azután kezdetem magam egyre rosszabbul érezni. Én még tanulok, ő már dolgozik, így persze mindig ő volt az első helyen. Én alkalmazkodtam, ha pedig nem, akkor megkaptam, hogy milyen összeférhetetlen vagyok. Ezért vezettem a háztartás, segítettem neki a munkájában, persze tanultam és sokszor egy jó szót sem kaptam. A külvilág számára mi voltunk a szép pár, de én nem éreztem igazán jól magam. Most ebédkor közölte, hogy letette az előleget egy lakásért, amit én nem is láttam. Hatalmas meglepetés, hogy az lesz a közös otthonunk. Mikor mondtam, hogy az övé, mert nekem ezek szerint még ahhoz sincs jogom, hogy megnézzem a vétel előtt. Erre nagy hiszti, hogy én milyen hálátlan vagyok, meg sem érdemlem őt. Erre én: tényleg nem, akkor itt a vége. Ekkor nagyon meglepődött és elkezdett sírni, hogy ő nem tud nélkülem élni, csak engem szeret. Én pedig egyre nagyobb undorral néztem. Apám is ilyen volt. Anyu a lelkét kidolgozta, ő meg folyamatosan lelkiismeret furdalással zsarolta. Na én nem leszek ilyen. Adtam neki egy zsebkendőt és felálltam. Erre közölte, hogy öngyilkos lesz. Mire én: a kutatások szerint ebben az egyben a férfiak a hatékonyak, szóval sok sikert. És eljöttem. Azóta úgy érzem, hogy egy hatalmas csomagot raktam volna le! Soha nem gondoltam volna, hogy ilyen felszabadító egy szakítás.

Bocsi kicsit hosszú lett, de ezzel is sok feszültséget írtam ki magamból. köszi, hogy elolvastad :D



2012. ápr. 24. 13:34
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja, azt elfelejtettem, hogy júliusban lett volna az esküvőnk! Hát nem kell találkoznom a sok lökött rokonnal sem :D
2012. ápr. 24. 13:36
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Több ilyen öntudatos nő kéne a világra mint amilyen te vagy!! csak nehogy tényleg öngyilkos legyen, azzal azért nem nagyon tudnék élni, bár idővel inkább szánalmasnak tartanám a gyávaságát, mondjuk ezek csak szószátyárok, szóval , hajrá a további életedhez!!
2012. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Gratulálok! Jó hogy nem hagytad magad elnyomni. Ő meg nem lesz öngyilkos, nyugi, jobban félti a nyomorult kis életét, mintsem ennyi miatt eldobja...
2012. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm! Tényleg soha nem gondoltam volna, hogy egy síró, passzív-agresszív férfi ilyen visszataszító. Tuti nem lesz öngyilkos, tudom én :)
2012. ápr. 24. 13:43
 5/19 anonim ***** válasza:
76%

Hozzamjossz felesegul?:)


:P


Viccen kivul, en is ateltem mar ezt, tudom, mit erzel:) ne inogj meg! Es most egy jo ideig ne akarj parkapcsolatot, csak csapongj:)


29F

2012. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De jó! Ha hozzámész, akkor tuti 1 éven belül olyan kérdéseket írsz ki, mint a nagy többség! Gondolj bele: új élet vár rád! :)
2012. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Most beszéltem a szüleimmel. Apám szerint végleg tönkretettem az életem. Anyukám azt mondta: csak az fontos, hogy boldog vagy :D. Az ő szüleinek mondja el ő!!!!
2012. ápr. 24. 14:04
 8/19 A kérdező kommentje:
Kedves mindenki! Ne pontozzátok le a még kedvesebb válaszolókat! Nekem minden vélemény hasznos és zöld kezes! Köszi!
2012. ápr. 24. 14:05
 9/19 anonim ***** válasza:

Menj el bulizni, unnepelj a csajokkal, stb! Hajra!:)


29F

2012. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%

Na álljunk csak meg, mert lehet én nem értem? 2 éven keresztöl eltartott és nem zavarta, hogy nem dolgozol(képzeld, mások is dolgoznak suli mellett). Vett egy lakást, amivel meg akart lepni téged, veled akarta ott leélni az életét. Erre te kirugod, mert nem nézhetted meg a lakást, amit ő, az Ő pénzéből vett. Kirúgod és mikor legjobban a padlón vagy még bele is rúgsz egyet.

És a többség ehhez gratulál? Érdekes a világ...

2012. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!