Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ápolási segély miatt írok,...

Ápolási segély miatt írok, hogy nagymamám 81 éves és már nem igazán tudja magát ellátni. Segítségre lenne szüksége, na most nekem van egy 4 órás bejelentett munkaviszonyom, ami jövőhéttől 6 órás lesz. Igényelhetek-e így mamámra ápolási segélyt?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy 4 órás ápolást is lehet vállalni és akkor mellette lehet munkahelyem, ami mondjuk 4 vagy 6 órás. Aki tud segítsen mi lehet a megoldás hogy ápolásit kapjon, az kérem írjon.

2012. ápr. 24. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most igénylem. Csak 4 órát dolgozhatsz mellette. Nekem legalábbis ezt mondták.
2012. ápr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi az infót, francba, ha tudom akkor hamarabb elintéztetem mielőtt áttesznek 6-ba és akkor nem derült volna ki, de ha még valaki tud esetleg segíteni azt megköszönném :)
2012. ápr. 24. 15:55
 3/3 A kérdező kommentje:
És egyébként neked kellett vinni igazolást hogy dolgozol vagy magadtól beírtad a 4 órát és kész, mert mi van ha valaki nem tünteti fel hogy dolgozik vagy hogy éppen a 6 óra helyett 4-et ír be?
2012. ápr. 24. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!