Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy élted meg, amikor elszáll...

Hogy élted meg, amikor elszállt az a bizonyos rózsaszín köd?

Figyelt kérdés
Inkább 25-30 as korosztály válaszát várnám, lehetőleg olyanokét, akiknél ez 3+év után jelentkezett. Mi játszódott le bennetek, inkább negatív volt, vagy pozitív érzés (végre tisztán látni) netalántán elgondolkodtatott hogyan tovább? Féltetek e, megingott e a kapcsolat, a másik ebből észrevett valamit? Kérlek írjátok oda a korotokat, nemeteket, és hogy mi lett a vége a dolognak. Írhatott arról is, hogy mit gondoltok erről a témáról, csak úgy. Előre is köszönöm!
2012. ápr. 24. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunkban, legalábbis az én részemről SOSEM volt rózsaszín köd. Az elején szoknom kellett a közelségét, hogy van nekem, sosem voltam ilyen elvakult állapotban. Hanem pár hónap után kezdtem beleszeretni. Az elején sokszor bizonytalankodtam, nekem ő volt az első igazi kapcsolatom, előtte sokáig voltam magányos, nem tudtam őt hova tenni az életemben. De kérdeztem, ő ugyanígy volt ezzel.

Szóval nekem nem volt ilyen csalódás, inkább egyre jobb lett a kapcsolat, egyre erősebb a kötődés és ez máig is így van.

23N

2012. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi több mint 2,5 éve vagyunk együtt.Olyannak látom amilyen, tisztába vagyok a hibáival, ő is az én hibáimmal. Nem volt rózsaszín köd, emellett szerelmes vagyok, és ápolom a kapcsolatom, és a párom is tesz érte h szerelem tüze égjen
2012. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem sem volt rózsaszín köd soha. barátomnak volt, és mikor elmúlt, el akart hagyni, szó szerint lelkileg terrorizált a szövegeivel hogy ő nem érzi jól magát a kapcsolatban, meg hogy teher vagyok neki.
2012. ápr. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon megszenvedtem,nagyon sokaig probáltam bemagyarázni magamnak hogy igenis még mindig rózsaszin ködösen szeretem aztán feladtam.Rájöttem hogy igy is lehet élni és szeretni,elfogadtam a helyzetet.

10éve együtt vagyunk ebből kb 2-3év volt a rózsaszin köd részemről.29L

2012. ápr. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose volt rózsaszín köd és soha nem is lesz... Egy érzéketlen f. vagyok.
2012. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!