Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmúlik az a bizonyos rózsaszín köd, azután mért múlnak el a kapcsolatok?

Figyelt kérdés
Hello szinte mindenhol ezt látom itt is "kiszerettem a barátomból, barátnőmből és otthagytam" most azért mert elmúlik a rózsaszín köd nem lehet folytatni 1 kapcsolatot ami jól működik? Hisz miután elmúlik azután is tök jó lehet minden...komolyan nem értem félek majd 1 szer a barátnőm is evvel fog jönni " bocsi tök jó minden jól érzem magam veled de elmúlt a rózsaszín köd" szerintem kicsit gáz a dolog hogy sokan így vannak vele
2008. nov. 10. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez azért van, mert a rózsaszín köd mögött nincsenek valódi érzelemek. Sokan összekevereik a szerelmet a hirtelen jött fellángolással.

Petranova

2008. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Ne általánosíts... Ha elmúlik a rózsaszín köd és egyből szakítás, az sosem volt igazi szerelem! Szeretni nem csak rózsaszín ködben kell, miután elmúlik utána is. Hiába veszed jobban észre a hibáit, elfogadod azzal együtt is, hiszen szereted...

A rózsaszín köd és a szerelem elmúlása azért nem ugyanaz!

2008. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!ebben igazad van,én is ettöl féltem a legjobban..és ez úgy működik,hogy ha az ember nagyon fél valamitől,elöbb utóbb bekövetkezik...az én kapcsolatomban is volt 1 ilyen bizonyos"rózsaszín köd"ami sajnos elmúlt..de a barátomnak köszönhetően még mindig együtt vagyunk,mert ő nagyon szeret,és mindent próbál megtenni,hogy jó legyen nekem,persze énis neki...megbeszéltük a problémáinkat,hogy miben kéne változnunk,és megint összejöttünk azzal a címszóval hogy"próbáljuk meg újra"és azóta minden tökéletes...nagyon szeretek vele lenni..megpróbáljuk lefoglalni magunkat,együtt dvd zülk,sétálunk.,..sokat beszélgetünk,és ez így segített megmenteni a kapcsolatot,és ezt megint csak hangsúlyoznám,hogy ha most nem ezzel a kitartó fiúval lennék,akkor most vége lett volna egy másfél éves kapcsolatnak..de ő nem adta fel..és sikerült engem visszahódítania :P szóval...igazad van,hogy hülyeség az,hogy ha elmúlik a rózsaszín köd,akkor dobni kell a másikat...az a lényege az egésznek,hogy mennyire vagytok kitartóak,és ez 2 emberen múlik..lehet,hogy te hiába akarod...nem sikerül..a bnödnek is akarnia kell valamilyen szinten!remélem segíteni tudtam :)
2008. nov. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Hát nem tom... Nekem vagy 4 éve nem múlt el a rózsaszín köd, vagy észre sem vettem hogy átalakult. Szerintem akik igazán szeretik egymást, azokban fel sem merül, hogy valami más lett, hiszen ez normális. Az érzelem nem vész el, csak átlalakul :)

Akik meg a rózsaszín köd elmúltával szakítanak, azok meg sztem abba szeretnek bele, hogy nyali-falizhatnak, meg csókolózhatnak orrba-szájba, nem pedig a barátjukba, barátnőjükbe.

2008. nov. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
tőlem egyszer megkérdezték mi a szerelem. Válasz: szerintem az hogyha elmúlik a rózsaszínű köd,s jól választottál, akkor az átalakul egy nagyon mély és intenzív szeretetté.Ez a szeretet jóval több,mint a szerelem.Csak egy ilyen van az ember életében, s ha neked ezt sikerült megkapnod, akkor nagyon vigyázz rá,óvd,ápold, dédelgesd!
2008. nov. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én is 7 hónapos kapcsolatba vagyok és persze eddig tökéletes de félek mi lesz ha elmúlik ez a "rózsaszín köd " bár nagyon szeretjük egymást megbeszélünk mindent remélem sikerülni fog. Most kicsit megnyugodtam mert látom nem mindenki van vele úgy hogy ha elmúlik vége is csak mostanság csak ilyen válaszokat láttam hogy "kiszerettem belőle"vagy nem úgy érzek ahogy azelőtt...
2008. nov. 11. 13:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
utolso valaszolo,honnan tudni,hogy olyan ember CSAK EGY van az ember eleteben...?
2008. nov. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 nócikaa válasza:
Egyáltalán nem aról van szó h nem voltak igaz érzések... hanem annyi hogyha már nem vagy szerelmes szánalomból és kötődésből minek vagy a másikkal? Ezt már az idősebbek nem tudják megtnni lásd 50éves mert már nem igazán van változtatás szerintem de ha valaki fiatal még a szerelem reményében otthaggya a másikat az biztos! Sajnos én is szenvedek ebben vagyis nemtudom mit érzek :S de egy éves kapcsolatot már nem lehet csak úgy hajigálni nálam .... meg kel fontolni nagyon... szeretem csak nem szerelemből sőt eben se vagyok biztos lehet h csak a hétköznapi problémák nyomják rám ezt nemtudom ... a végén minden kiderül:)
2010. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

"Egyáltalán nem aról van szó h nem voltak igaz érzések... hanem annyi hogyha már nem vagy szerelmes szánalomból és kötődésből minek vagy a másikkal?"


Szánalomból? Ha nem tiszteled/tisztelted, hanem csak jött a rózsaszín köd az "igazi" érzéseivel, akkor az nem igaz szerelem volt. Nem olyan bonyolult ám rózsaszín ködben akár éveket is lehúzni, pusztán csak mert van egy kis szexuális vonzalom, és némi vágy az emberben egy társra.

2012. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!