Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A hétköznapok állandóak...

A hétköznapok állandóak többnyire nálatok? Tehát egyfajta menetrend

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok hogy tesó suliból hazaér, anya vagy apa ekkor ér haza munkából, ezt és ezt csinálunk, hétvégén valami megszokott dolog esetleg amit rendszerint ugyanúgy csináltok! Ilyesmire lennék kíváncsi. Nálunk az az állandó hogy szülő hazajön melóbol akkor kipakolás, kimenni vonathoz, hétvégén a bevásárlás.

2012. ápr. 25. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel együtt megyünk iskolába,anyuék meg mennek dolgozni,apa csak este ér haza,anya meg délben jön értünk a suli elé.Hazaérünk,jó időben elmegyünk fagyizni kutyát sétáltatni, mamához stb,aztán ha apa megjött a melóból közös vacsi,Tv-nézés.Hétvégén meg vagy itthon vagyunk vagy bevásárolunk,vagy segítünk anyunak sütni-főzni.Nagyjából ennyi..:)
2012. ápr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel munkába, este haza. Ez az állandó. :)
2012. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
többnyire mindenhol ilyen monoton és állandó a menetrend. ebbe bele lehet kicsit unni és szürkülni ezért kell valamivel megfűszerezni és színesíteni a napokat de legalább a hétvégéket.
2012. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg gyerek voltam, 7:20-kor mentem általános iskolába, aztán 4-kor engedtek haza minket. Vasárnaponként 4-től volt a mesedélután, 6-tól a hajmosás, körömvágás, 8-kor fekvés. Nagyon utáltam.


Most se suli, se meló. Amikor a férjem megy dolgozni, akkor kikészítem a ruháit, kávét csinálok neki, megpuszilgatom, kikészítem a szemetet az ajtóhoz, hogy levigye. Amikor elment, akkor rendrakás, állatkatakarítás, porszívózás, mosás, teregetés, ruhák elrakása, főzés, aztán net. :)

2012. ápr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden nap ugyanolyan.Szeretem ezt az állandóságot.
2012. ápr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálunk szüleim össze vissza dolgoznak,van,amikor csak úgy berángatják őket.Nincs külön hétvége,sem hétköznap.Nekem sem valami állandó a napirendem,én is össze vissza megyek hol dolgozni,hol tanulni.Szerintem akkor fog beállni nálam az állandóság,amikor esti suliba megyek.
2012. ápr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajnali 5kör kezdek,este fél 8kor végzek a munkámmal,ez a menetrend nálam.Ha haza érek netezek max fél órát,eszek valami gyorsan kész ételt,tusolás és alvás.Másnap elölről.Ez heti 5-6 nap,a szabad napomon meg nem győzöm behozni a mosás,vasalást,takarítást...
2012. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Reggel felkelünk,elvisznek minket anyáék suliba.Az öcsémmel hazajövünk,megtanulunk,bepakolunk,rendet rakunk,netezünk vagy Tv-zünk.4 körül anyáék hazaérnek,elmegyünk bevásárolni,hazamegyünk,vacsi,öcsi fürdik,én fürdök,majd változó sorrendbe anyáék.Közösen tv,utána öcsivel lefekszünk.Reggel elölről.13L
2012. ápr. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én egyedül élek,egy olyan dolog sincs ami minden nap ugyanaz:)Kivéve egyet:reggel és este fél óra fürdőkád.
2012. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!