Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg gyerekkoromban szuleim...

Meg gyerekkoromban szuleim elvaltak, anyam hibajabol, azota is maradt bennem egyfajta bizalmatlansag, talan ellenszenv is, a nok irant, valtozhat ez valaha?

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Változhat igen, ha te is akarod, s teszel a változásért. Párválasztáskor ne kapkodd el a dolgokat, ismerd jól ki az illetőt, az eszedre hallgass ne csak a szivedre.

Biztos anyud volt a hibás ? Vagy neked ezt mondták ?

Nem minden nő egyforma, viszont mindenki hibázik. Nem csak nők. Annyit azért mindenkinek el lehet viselni, fogadni. Vannak nagyon is kedves , hihető szavú hölgyek is stb. stb.

2011. okt. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Először azon gondolkozz el, hogy a párkapcsolatok 99%-t két fél rontja el. Biztos, hogy csak anyukád hibájából történt a válás? Ezt tisztázd le magadban.
2011. okt. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A valaszadok biztos nok.Miert van az az erzesem hogy a hibat

probaljak igen meggyozoen atruhazni a masik felre ?

2011. okt. 21. 19:31
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lány vagyok. Az én szüleim is elváltak, apám hibájából és én ugyanúgy bizalmatlan voltam a fiúkkal szemben.


Rettegtem, hogy olyan társam lesz, aki megcsal a hátam mögött, a barátai az elsők, engem nem tisztel és örüljek, hogy aláfeküdhetek...


Sokáig húzódott a párválasztás, ahogy tudtam kerültem. De 20 éves koromban megismertem a régi ovistársam. Ő megváltoztatott mindent. Kezdetben nagyon bizalmatlan voltam vele és úgy álltam hozzá, hogy jó kis kaland lesz. Vártam mikor jelent be, hogy más nő kell neki, vagy nem vagyok neki elég jó... de ilyen nem történt. Mindig mellettem állt, segített, törődik velem.

Szóval feladtam. Megbeszéltem magammal, hogy felesleges ezen agyalnom. Ő okot nem adott a rosszra így elfogadom jöjjön a boldogság. És tényleg. Mintha egy nagy kő esett volna le a vállaimról. Most sokkal felszabadultabb vagyok.


Szóval rajtad múlik és a megfelelő partner választásán.


22/L

2011. okt. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te pedi olyannak tűnsz, persze épp ezért írtál, mert semmi jót nem tudsz már elképzelni a nőkről. Ezt frankón vagy láttad, vagy valaki kiirtotta belőled.

Nem próbáljuk áthárítani, csak próbálunk segíteni, hátha a reálisan való látásoddal valaki packált.

Egyébként én nem vagyok nő. Hanem én is csalódtam már, de a kellemetlen után kellemesen is !

2011. okt. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenki a sajat tapasztalatai alapjan meri le a dolgokat.Engem evekig kinoztak.Azt hiszem egy-ket erzest sikerult radirozni belolem.
2011. okt. 21. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem benned simán csak ellenszenv van a nők iránt. Amíg ez nem fordul át agresszióba addig nincs semmi gond. Nem kötelező párkapcsolatot létesítened, megmaradsz magadban. De ne lepődj meg, ha a nőknek nem tetszik, ha egy kalap alá veszed őket. Ezzel a hozzáállással lehetne akármilyen rendes lány a párod, csak megnyomorítanád őt, mert mindenáron rá akarnád bizonyítani a bűnösségét. Engem is vertek már át, másokat is, attól még értelmes nő nem mondja azt, hogy minden férfi szemét....
2011. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam es nem vagyok agresziv egyaltalan.Csak eddig negativ tapasztalataim voltak ezen a teren.
2011. okt. 23. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!