Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10éves vagyok anya mindig...

10éves vagyok anya mindig bánt és semmi oka nincs rá mindennap üvöltözikvelem volt ojan is hogy beleverte a fejem az ágy szélébe csak azért mert ojan kedve volt mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Apukád ilyenkor hol van??!!
2012. ápr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
68%
Meséld el az iskolában az osztályfőnöködnek, vagy bármelyik tanítónak.
2012. ápr. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Atya eg!Akkor itt a masodik orult anyuka a mai napra!Most ezek a dolgok tenyleg igazak vagy csak a gyerekek talaljak ki mert unatkoznak!
2012. ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Istenem!!!

Apukádnak miért nem mondod el???

Azt azért nem hiszem azért vete a fejed az ágyhoz,mert olyan kedve volt...

Semmi nem jogosítsa fel,hogy ilyesmit tegyen.Sajnálom,ha ez igaz!!

2012. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
ahogy előttem mondták szolj apukádnak,vagy osztályfőnöknek,vagy egy barátnőd anyukájával is megoszthatod! dene hallgasd el!
2012. ápr. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
79%
tényleg szólj! nem hiába mondják, h. a családi erőszak nem magánügy!
2012. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Mindenképp szólj valami felnőttnek mert ez nem játék. Nekem 1 éve a szomszéd 12 éves lány jött át hozzám mert az anyja rendszeresen bántja őt és persze ömlött vér a fejéből mert beleverte az asztal szélébe. Én akkor elláttam a sérülését kihívtam a mentőt hogy azért vigyék be megfigyelésre plusz felhívtam egy rendőrismerősömet tanácsért aki azt mondta hogy majd a mentők hívni fogják a rendőröket mondjuk majd el hogy mi hogyan történt aztán családsegítő meg gyermekvédelem lett belőle. A lány szülei elvoltak válva a lány az apjához került aki nagyon örült neki mert az anyja sosem engedte hogy láthassa őt pedig oka sem volt rá. Most nem ijeszteni akarlak vele de ez nem tréfa dolog ha igaz a történet.
2012. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Valaki felnőttnek tényleg szólj, mert nagyon nem helyes, amit anyukád csinál.
2012. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
73%

Szerintemis szólj bárkinek aki segíteni tud szólj az osztályfőnöködnek vagy valamelyik tanítódnak.

Nekem apám volt ilyen.

2012. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ez az egész igaz!!!
2012. ápr. 27. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!