Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassam meg az...

Hogyan változtassam meg az életem?

Figyelt kérdés
Teljesen úgy érzem, hogy az életem 'megfeneklett', semmit nem élvezek, nem tesz semmi boldoggá, ami régen igen. Középiskolába járok még. Úgy érzem, hogy a hétköznapjaim egy unalmas mókuskerékhez hasonlítanak.
2012. ápr. 26. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus tini jelenség. Unod a sulit, a szinte imamalomként eltelő napokat. Én is így voltam vele. Egyelőre legfontosabb feladatod, hogy tanulj és jó eredménnyel "szabadulj meg" a sulitól. Inkább azt tervezgesd, mit is szeretnél a középsuli után és melyek az elképzeléseid reális esélyei? A te életed még nem feneklett meg, hiszen most "húzol kifelé a kikötőből", már közeledsz a mély vízhez. Keresd a baráti kapcsolatokat, ne üldögélj egyedül a szobádban, mozogj, nyüzsögj. Ha ezt egyszer elkezded, már nincs megállás. Minden megy magától.
2012. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, első válaszoló! Éppen ez a gond, hogy folyamatosan csak azt tervezgetem, hogy mit fogok majd csinálni, ha végre egyszer vége lesz a giminek.. Nincs vele semmi különösebb bajom, elvagyok, de ennyi.

Régebben szerettem nyüzsögni, de most már ahhoz sincs kedvem, egyre többször lemondom a programokat, mert úgy érzem kb. ugyanannyi értelme van elmenni, mint otthon ülni.

Egyébként 18 éves vagyok, tudom, hogy ez még nem éppen egy felnőtt életkor, de szerintem a tipikus tini problémáimon már túl vagyok.

2012. ápr. 27. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!