Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tartok tőle, hogy nem fogok...

Tartok tőle, hogy nem fogok kelleni senkinek sem az életem hátralevő részében. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elhagyott a párom, mert egy elviselhetetlen nőszemély vagyok. Azt mondta nem az én hibám, ketten kellettünk hozzá blabla. Sok éve voltunk együtt. 22 éves lány vagyok. Úgy érzem, hogy soha nem lesz ember aki engem el fog viselni, mert van egy csomó hibám:(

És nem is fogok senkit sem szeretni soha többet. Van olyan aki örök életére magára marad?

Úgy érzem óriási hibáim vannak.



2012. ápr. 2. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig úgy látom, nem a hibáid lehetnek óriásiak, hanem az önbecsülésed kicsi. Azzal, ha beismered a hibáidat, máris tudsz válroztatni. Honnan tudod, hogy nem ez volt a trükk, ami miatt elhagyott a párod? Inkább ezen gondolkozz!
2012. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem 22 év alatt nem jött össze egy komoly kapcsolat sem... szóval nem panaszkodnék a helyedben


igen, van aki örökre egyedülálló marad, ismerek olyat, aki nőtlen 60 éves, soha nem volt kapcsolata, nem pap és ráadásul boldog élete van:)

2012. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy trükk? Egész egyszerűen nem bírta tovább, szerintem volt benne trükk.
2012. ápr. 2. 19:43
 4/15 anonim ***** válasza:

Tipikus szakító szöveg: te jobbat érdemelsz, mint én vagyok.

22 évesen az ember még ne mondjon le magáról, meg a boldogságról!

Ha tudod, miben vagy hibás, ez már út a megjavulás felé. Még az is lehet, hogy visszajön ez a tékozló ember, mert rájön, hogy jobbat nem talált. Addig javulj meg!:))

2012. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Lehet,ugyanannyi hibád van,mint a többi embernek,csak a párod beszélte beléd,hogy te kevesebb vagy.Sajnos kevés a normális ember a földön.
2012. ápr. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha tisztában vagy a hibáiddal miért nem változtatsz rajta?Persze,tudom,hogy nem könnyű megváltozni,nem is kell egészen,csak éppen azon,ami tényleg nagyon zavaró.De az tényleg nagy előrelépés,ha ezt belátod.Fokozatosan tenned kellene ez ellen..
2012. ápr. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem ő mondta a hibáimat, olyat se mondott, hogy jobbat érdemlek. Hol írtam ilyet? Csak rájöttem a hibákra, neki meg tök elege lett belőlem szerintem.
2012. ápr. 2. 19:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, hát magára vállalta az okokat: "nem a te hibád".De te ismered, te élted át a szakítást.Te tudod, hogy valóban nem viselkedtél a kapcsolatban pozitívan. Akkor neveld magad!
2012. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is tele vagyok hibával és szeret a párom. Nem a hibáink miatt hagynak el, ha nem extrém, mert akkor mindenki egyedül lenne. Egyszerűen már nem szeretett. Most örülj, hogy szabad vagy, menjél bulizni, ismerkedj.Csinálj csajos dolgokat. Engem egyszer hagytak ott, én is magam alatt voltam, pár hónapja láttam, jó, hogy elhagyott, röhögtem magamon, hogy egy ilyen pasiért szenvedtem, tök nem az esetem már.
2012. ápr. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Félreértitek. Nem azt mondta, hogy az ő hibája, hanem hogy nem az egész az én hibám, mindketten hibáztunk. Sajnos úgy érzem viszont hogy a sok hülyeségem miatt volt.

Igen, szeretnék változtatni a hibáimon de sajnos egyszerűen nem megy pedig nagyon küszködök.

2012. ápr. 2. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!