Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak az anyósommal?

SOS! Mit csináljak az anyósommal?

Figyelt kérdés
A kislányom 2és fél éves elmúlt.Ha anyósoméknál van,mindig úgy jön haza,hogy tele van csípésekkel(sztem bolha csípés).Meg kértem már többször szépen,hogy többször porszívózzon,meg takarítson.Falun lakunk,náluk van csirke,kacsa,szerintem beviszik a lakásba.Nálunk nincs,anyukámnál sem.Tegnap is ott volt,és csípésekkel jött haza,már kezdek kiakadni,hogy ennyire nem érdekli a dolog.Persze a kislányomnak viszket,vakarja és hiába kenem fenistillel,van amikor még így is meglátszik a nyoma.Hogy fog kinézni a bőre?Ezen harcolunk hetek óta,holnap is vinné magával,de nem fogom megengedni,amíg ki nem irtják a lakásból a bolhákat Már az sem érdekel ha megharagszik!Szerintetek mit csináljak?
2012. ápr. 29. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt, amit tervezel. nem engedném oda én sem. ráadásul a bolhák betegségeket is terjeszthetnek. szerintem nézesd meg valahol, hogy mi csípi össze, lehet még pók, poloska is. akkor szerintem jobban tudnál anyóssal is tárgyalni, hogy mi legyen, mert pl. az ágyipoloska kiírthatatlan...

férjed hogy áll a témához?

2012. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a férjednek kell kezelnie. Ő beszéljen az anyjával.
2012. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem is először vidd el orvoshoz, nézesd meg. Legalább hivatkozhatsz az orvosra, hogy ő mit mondott, meg esetleg ad valamit ellene. Utána pedig a párod beszéljen az anyukájával. És amíg nem tesz ellene, ne engedd hozzá a kislányod, esetleg menjen ő hozzátok.
2012. ápr. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy tényleg bolhacsípés, de már csak a pici egészsége érdekében is vizsgáltasd meg orvossal. És oda többet ne engedd, míg ki nem takarítanak. :S
2012. ápr. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy a bolhákat a takarítás nem irtja ki, csak a bolhairtás. Oldják meg! Persze attól mgé takaríthatnak gyakrabban...
2012. ápr. 30. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.A férjem is ki van akadva,már ő is mondta neki sokszor.Azt mondja az anyja,hogy kitakarított,mindent áttörölt,tiszta minden.Orvos is látta a kislányomat és azt mondta,hogy csípések.Most itt van nálunk,még egy hétig nem engedem el hozzájuk,aztán majd meglátjuk.
2012. ápr. 30. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!