Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik rokonom összejött...

Az egyik rokonom összejött egy fiúval, és már mindenki egy mázlistának emlegeti. Miért?

Figyelt kérdés
6 hónapja vannak együtt, a család olvadozik tőle. Tényleg kedves, de most miért kell mindig az ő kegyeit keresni, mintha "megszabadítana" minket a rokonomtól. Ja és nekem nincs senkim, kb szánakozva néznek rám stb. Alapból önbizalmam nulla, és akkor felemelik az égig a srácot, és az jár a fejemben, hogy nekem "ilyenem" nem lesz soha...Sőt, nem is érzem magam alkalmasnak arra hogy vonzalmat érezzen irántam valaki.
2012. ápr. 29. 21:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem a környezetemben a lányokat akiknek van párjuk: vagy szépek, vagy okosak, vagy nagyszájúak és feltalálják magukat, vagy van jó humoruk, vagy valami...De egyik sincs meg bennem...Így nem tudom mi lesz velem. Most ezt tudom hülyeség, de bioszból tanultuk az állatok közül azok találnak párt akikben van valami plusz. És mivel bennem nincs, én egyedül fogok maradni...
2012. ápr. 29. 21:05
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Gondolom kb 16-nál nem lehetsz több, én is így gondoltam, sőt még rosszabbakat magamról, 17 évesen meg is találtam a párom, és most 22 évesen is boldogan élünk.
2012. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsi vagy te még a pesszimizmushoz.
2012. ápr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az érdekes. Én számtalan olyan fiút ismerek, aki agybajt kap a nagyszűjú, túl jópofa nőktől, soha nem állnának össze cicababákkal és hasonlók.

Az a legrosszabb, hogy másokhoz méred magad, közben akikre irigykedsz, ők is ugyanúgy tele vannak feleslegesen kreált problémákkal.

Szedd össze magad, adj a külsődre, olvass sokat és bővítsd a szókincsedet, legyen valami hobbid, vagy járj el sportolni, nagyon hamar fogsz találni olyanokat, akiknek te jössz be. De aki nem él és bezárkózik, azt lesi, hogy más milyen és mit csinál, tényleg egy unalmas és besavanyodott, irigy ember lesz.

Mindenki maga irányítja a sorsát, csak rajtad múlik, hogy te mit akarsz kezdeni magaddal.

2012. ápr. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!