Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta összejött a férjével...

Mióta összejött a férjével teljesen megváltozott. Ilyen marad mindig?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonomról van szó. Régen aranyos volt, jókat lehetett vele beszélgetni stb, de 2 éve összejött egy pasival (akinek már van 2 gyereke 2 különböző nőtől) tavasszal eljegyezte őt a pasi, nyáron meg összeházasodtak. Mikor az esküvő előkészületek voltak, olyan volt velem mint egy sárkány, mondom ideges elnézem neki. De azóta nem tudok neki olyat mondani hogy ne kötne bele, ne oktatna ki, ne a hibát keresné. Mindig neki van "igaza", már rosszul vagyok ha beszélnem kell vele. Ennyire megváltozhat valaki egy férfi miatt?
2011. nov. 25. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ennyire megváltozhat. És számomra a viselkedése azt tükrözi, hogy egyáltalán nem boldog a férjével.

Amikor én összejöttem az exemmel, minden szép és jó volt egy ideig. Aztán egy besavanyodott, mindig panaszkodós, dagadt házisárkány lettem.

Most, hogy már nincs velem, kezdem visszanyerni az életkedvemet, meg a pozitív gondolkodásomat. Nem voltam boldog vele.

Szerintem a rokonoddal is ez lehet.


24/n

2011. nov. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, nála ez már ilyen "Mindegy hogy kivel csak összeházasodhassak". Hozzá teszem 35 éves, és már évek óta arra várt hogy valaki eljegyezze. (Volt több kapcsolata, de senki sem jegyezte őt el, csak ez a pasi, és vele gyorsan össze is házasodott). Bármikor beszélek vele mindig azt meséli hogy hol voltak kirándulni, vásárolni, bulizni stb. szóval csak jókat mond. De az is igaz hogy a férje sokszor eljár nélküle bulizni, vagy a haverokkal horgászni, olyankor 2-3 napig nincs otthon.


Szóval nála inkább úgy látom azért ilyen mert annyira jó sora lett, és annyira boldog, hogy teljesen elszállt magától.

2011. nov. 25. 17:50
 3/4 A kérdező kommentje:
De köszi a választ.
2011. nov. 25. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy boldog ember kiegyensúlyozott, és nem keresi mindenben a hibát. Én tényleg akkor voltam ilyen, amikor boldogtalan voltam. Persze ez nem jelenti azt, hogy másoknak panaszkodtam volna a barátomról.


Az is lehet, hogy annyira felemésztette ez a férjvadászat, hogy most hogy teljesült az álma, nem tud vele mit kezdeni.


24/n

2011. nov. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!