Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám állandóan pénzt kér...

Anyám állandóan pénzt kér tőlem kölcsön, hogy vessek ennek véget?

Figyelt kérdés
Szar helyzetben vannak a pasijával,tudom,néha kajára se telik,de miért nem oldja meg a faszija ezt a pénz kérdést?Én már nem lakok 10éve anyámmal.Nem mondhatom hogy nincs pénzem,mert tudja hogy van.Sokszor adtam már,hogy nem kértem vissza,stb,de elegem van már ebből.Ha meg nem adok,lehet hogy lelkiismeret furdalásom lenne picit,hogy tényleg nem tud mit enni.Mindkettő dolgozik,de elég potom összegért,elmegy minden szinte az albérletre.Hogy kezeljem ezt a helyzetet?
2012. ápr. 30. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Ne adj neki.
2012. ápr. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
vegyél neki kaját
2012. ápr. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Mond azt,hogy lekötötted a pénzt,így ha van is nincs,mert nem férsz hozzá.

Vagy ha nem akarod hogy lelkiismeret furdalásod legyen,vegyél neki kaját.

2012. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

A kérdésből úgy veszem ki, hogy te nem élsz rosszul. A lelkiismeretedre van bízva, én biztosan nem hagynám éhezni az anyámat.


Oké, hogy 10 éve nem laksz vele, de ő nevelt fel, és ő teremtette meg neked az alapokat ahhoz, hogy tovább lépj az életbe.


Dolgoznak, arról nem tehetnek, hogy keveset keresnek, sajnos örülni kell, hogy egyáltalán van munka. Ha telik rá, miért ne támogathatnád? Szerintem nem halnál bele, ha bevásárolnál nekik néha, meg ilyesmi. Én legalábbis biztosan ezt tenném.

2012. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
tele a fal ilyen kerdesekkel. Kerdezo,te nem szegyenled magad?
2012. ápr. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Én nem érted ha van pénzed miért nem adnál neki?nem arra kéri hogy eligya.ha neked se lenne az más.
2012. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Én 2 hetente bevásarolok a tescoba anymnak mosoportol kezdve a huson át a harisnyáig átlag 20 ezer alkalmanként és szoktam neki pénzt is adni néha néha nem ker csak látom hogy él 120 ezerből kölcsönt törlesztve nem könnyü neki
2012. ápr. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%
b*zdmeg menj el a piacra,vegyél nekik elegendő élelmiszert-mondjuk 15kiló krumplit,lisztet,cukrot,30db tojást, kolbászt szalonnát,ha már pénzt nem akarsz a kezébe adni!
2012. ápr. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Anyukád barátja mit dolgozik?
2012. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most felment a pumpám.Az idióta kommentelőknek üzenném: rohadtul nem szégyellem magam,mert nincs miért.Nem vagyok milliomos,de segítettem rajta kívül mindig az egész családot,nincs olyan aki nem kapott volna pénzt tőlem,mert éppen olyan helyzet volt.És ez ment 10éven keresztül.Nem hiszem hogy nekem kellene eltartanom felnőtt embereket!Aki nekem is segített,mint például nagymamám,tőle rohadtul nem sajnálom.De az,aki miatt kénytelen voltam piszkos dolgokba belemenni 18évesen,annál azért elgondolkozok egyértelmű,mivel szívem szerint rohadtul nem érdemli meg.Leszarom,hogy anyám vagy nem anyám,aki sorozatosan átvert,az mehetett a francba.Rohadt sok kiadásom van,nem csak egy szaros albérlet,egyedül vagyok,és oldja meg mindenki a saját problémáját,ezek az emberek nekem nem segítettek soha.Ennyit erről.
2012. ápr. 30. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!