Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férj és apuka (34 év)...

Ha egy férj és apuka (34 év) rendszeresen, évek óta levelezik és flörtöl a neten ismerős és néha ismeretlen lányokkal/nőkkel, akkor valószínű, hogy idővel meg is csalja a feleségét?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 30. 18:01
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Nemrég jöttem rá, nem tudom olyan régen. Plusz ott a 2 kisgyerek.
2012. ápr. 30. 18:25
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
rossz az emberismereted, rosszul választottál férjet.
2012. ápr. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
96%
ne takarozz a gyerekekkel,mert ha azt erzi,h gyenge vagy,akkor nem fogod tudni kezelni a helyzetet. Ha vki sexchatel,az mar reg nem bajcseveges. Allj szepen ele,hatarozottan es kozold vele,h vagy befejezi ezt az undorito,megalazo tevekenyseget vagy huzzon a jo budos pi.csaba es legyen boldog a netri.bancaival. Lenyeg,h legyel hatarozott es kovetkezetes,es ne felj tenyleg kirakni,ha arra kerul a sor. Undorito,amit a ferjed muvel,meg akkor is,ha azert csinalja,mert vmit nem kap meg otthon. Van szaja,miert nem szol,ha nyugje van? De ha most nem lepsz fel erelyesen,egy eletet leelhetsz ugy,h azt csinal veled,amit akar. Mondjuk en lehet,h siman,beszelgetes nelkul is kiraknam most,aztan had agyalgasson,h kit alaz meg legkozelebb.
2012. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
A férjed igazán egy értelmetlen apa és férj, ahelyett a gyerekeivel foglalkozna.
2012. ápr. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Néha "csak" flörtöl, de olyan is volt, hogy régi kalandjával nagyon durván szexchatelt."


Ha ennyire nyíltan meri csinálni akkor esetleg már meg is csalt "fizikálisa" is. Amúgy a "testi kapcsolat" minősége, rendszeressége milyen köztetek? Nem lehet, hogy ez az oka ennek?

2012. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
A testi kapcsolatról: heti 2-3 alkalom, gyakran vetek be szexi fűzőt, necc comfixet, körömcipőt az ágyban. De változatos is, van erotikus társasjátékunk, és kb 2 hete pl egy wellness hotel eldugott jacuzzijában voltunk együtt sötétedés után. Biztos van izgalmasabb, de unalmasnak nem mondanám.
2012. ápr. 30. 18:45
 17/22 anonim ***** válasza:

A 16 -os komment teljesen rendben van.

Ellenben nem lehet, hogy szülés után elhanyagoltad a külsőd, esetleg meghíztál, és azért van ez az egész?

Illetve nem próbáltál ultimátumot adni a férjednek, hogy ne csinálja ezeket a netes ismerkedéseket?

2012. ápr. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
ez az egész nem a szülés után kezdődött, hanem már előtte. A nagyobbik (4 éves)fiammal való terhességem előttről is akadtam rá ilyen levelezésekre. Van rajtam némi plusz, de nem vészes. akikkel levelezett néha, sem néztek ki jobban, mint én, sőt!
2012. ápr. 30. 20:00
 19/22 anonim ***** válasza:

Ameddig fizikailag nem csal meg, addig engem nem érdekel a dolog. Persze az emberek nem egyformák. Én örülnék, hogy ha egy alapból hűtlen típusú férfibe szeretnék bele és képes lenne ezt egy ennyire személytelen dologra korlátozni.


Én úgy gondolom nem csal meg. Ha meg akarna csalni, akkor jobban eldugná ezeket a beszélgetéseket.

2012. ápr. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na ezt sosem gondoltam volna! Nálunk 1:1-ben ugyanez a szitu, csak az én párom 30 éves.
2012. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!