Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha bejelölök facen ismeretlen...

Ha bejelölök facen ismeretlen fiut és én is fiu vagyok miért fogad el?

Figyelt kérdés
Simán jo fej vagy szimpatikus vagyok neki esetleg ismerösöket gyüjt vagy biszex.
2012. márc. 7. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok embernek presztízskérdés az ismerősök száma, mert egyes körökben ez a népszerűség mutatója, főleg tizenévesek körében. Örül szerencsétlen hogy +1 ismerőse van, mert rögtön több lesz attól, akinek nincs annyi kapcsolata.


Amúgy is, ezt a közösségi életes dolgot nem kell túlkombinálni, hogy most itt a lehetőségeken filozofáljunk, mégis milyen indíttatása volt valakinek.

2012. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem akar bunko lenni es azt hiszi mar talalkoztatok vagy meleg vagy ismerosoket gyujt..
2012. márc. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 ok. 1. Vagy nagyon magányosak, és így gyűjtenek 500 ismerőst. Félnek, hogy elvesztik a barátjukat. 2. Birtoklási vágy. 3. Vagánykodásból.
2012. márc. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy mert buza, vagy mert azt hiszi valami sokadik kollega vagy a masik emeletrol/regi osztalytars/evfolyamtars akire nem emlekszik es nem akar megbantani.


Te mi a turonak jelolgetsz be ismeretleneket?

2015. nov. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!