Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az nagyim nem enged el bulizni...

Az nagyim nem enged el bulizni. Ti mikor szoktatok hazamenni?

Figyelt kérdés

Kettesben lakunk. A barátnőim elhívtak bulizni. Nem vagyok partyzós, de már szeretnék 1-2 alkalommal elmenni, 22 éves vagyok. Na igen, de eddig bármikor voltam, 3-4 óra felé értem haza (volt hogy 5 körül) mikor az első metró jött. Akkoriban még nem lakott velem, így nem is tudott róla. Azt mondta hogy persze nyugodtan menjek el, de 8-9 körül érjek haza. De akkor meg minek menjek el, ha 9kor jöhetek is haza, ráadásul akkor egyedül kellene eljönnöm, szerintem az még veszélyesebb, mintha hajnalban többen jönnénk el mikor már világos van...


Ti meddig szoktatok maradni a bulikban?


2012. ápr. 30. 19:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
22éves vagy????:D
2012. ápr. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
22évesen nem mehetsz el bulizni?Ugye hülyéskedsz?Gondolom a nagyid oda költözött hozzád,eddig egyedül laktál ha jól veszem ki a soraidból.Ülj le vele és mondd el, hogy felnőtt vagy "nem mondhatja" meg mikor hova mész...
2012. ápr. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen, tök vicces hogy 22 vagyok... -_-"


Nagymamám nagyon félős, úgy nyugodt ha itthon vagyok. Egyedül is fél itthon (pedig van rács, kutya, szomszédok) meg engem is félt. De azért ez néha már sok...Közben meg azzal van kétségbe esve, hogy nincs párkapcsolatom, és vénlány leszek. De másik szavával meg azt mondta egy barátnőjének, hogy "Csak az hiányzik, hogy pasija legyen, mert akkor ővele mi lesz". Szóval én ismerem őt annyira hogy nem bírná idegileg hogy legyen valakim, arról álmodnom sem szabadna hogy ott aludjak valakinél, vagy ilyesmi. Ő 19 évesen ment férjhez, és szűz volt, vallásos is nagyon, elég nehéz a helyzetem...

2012. ápr. 30. 19:59
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el a nagyit is.
2012. ápr. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

:D

Most komolyan, miért hagyod ezt? :D

2012. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem is az hogy nem mehetek el, hanem megszabta hogy érjek haza max 9-re, és mikor mondtam hogy akkor felesleges is elmennem, arra meg duzzogva azt mondta hogy "Jó, akkor majd veszek be nyugtatót, és majd kiülök az ablakhoz, és majd várlak az ablakban, és egy pillanatra sem hunyom le a szemem amíg nem vagy itthon" Na most így hogy hagyjam itthon? 83 éves, szívbeteg, azért lakik velem mert rajtam kívül nincs senkije + nem lakhat egyedül az egészsége miatt...
2012. ápr. 30. 20:02
 7/20 A kérdező kommentje:
De amúgy az a vicc benne, hogy néha elkezdi mesélni hogy anno a faluban milyen bálokra, meg mulatságokba jártak. Na , mondom ez pont olyan (na ja...:D) erre az a válasza hogy azóta eltelt 60 év, és az más volt, és ezek a mai fiúk csak azt akarják, meg félt hogy majd bedrogoznak engem meg ilyenek...
2012. ápr. 30. 20:04
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hívd el egy barátnőjét. Csak van neki valaki, akivel szokott beszélgetni.
2012. ápr. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Hát elég vicces hogy 22-évesen a nagyidtól engedélyt kérsz,hogy elmenjél e szórakozni. Nagyon gyerek vagy te még.
2012. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
értem, hogy fél, de ezt akkor sem engedheted meg neki. rég nem vagy már gyerek, beszélgess el vele. meggyőzni nem tudod, de nem is ez a cél. csak annyi, hogy értse meg, hogy a magad ura vagy, és ebből nem engedsz. ennyi. amúgy az tényleg jó ötlet h akkor addig barátnézzon, csak van neki valami ismerőse.
2012. ápr. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!