Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nesze neked hiperszuper új...

Nesze neked hiperszuper új év! A párom inkább a barátaihoz ment bulizni, mintsemhogy velünk legyen. Ilyen, ha egy férfinak a családja a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Du. 3-kor elment a barátaihoz bulizni,én meg a hároméves kisgyerekünk meg itthon maradt, mert én nem kedvelem a barátait, nem akartam vele menni, bár hívott. Gondoltam elleszünk inkább itthon /a barátait egy hete látta utoljára/. Szóval elment délután, és még nem jött haza, még csak annyi sem volt benne, hogy egy BUÉK-ot küldjön sms-ben, nemhogy felhívjon éjfélkor. Ez nagyon rosszul esik. Mivel mentegessem magam előtt, hogy ne vesszek össze vele, ha hazajön? Ja igen, hívott este 10 körül, de azt meg nem hallottam, nem vettem fel. Nem is hívtam vissza.
2012. jan. 1. 00:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Ő is lehet sértett, amiert nem irtal SMS-t neki ejfel utan, erre keszulj fel. De szerintem is ő a hunyo. Van ilyen. Sajnos.:S
2012. jan. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Amugy szerintem zsufoltak a vonalak, probalj meg telefonalni akarhova, hogy egyaltalan lehet-e mar.:)
2012. jan. 1. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
45%
miért nem mentél? Hívtak? Akkor meg? Miért kell elrontanod a jókedvét?
2012. jan. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ők nagyon más mentalitású emberek, az egyikük ráadásul eléggé megsértett, amikor 2 éve elmentem velük szilveszterezni, azóta ha hébe-bóba találkozom velük, csak feszengek végig. A párom képtelen elfogadni, hogy nem jövök ki a haverjaival. Annyira nem is akadtam volna ki, de ahogy olvastam itt mindenki hozzászólását arról, hogy a családjával tölti a szilvesztert, és filmeket töltenek le, meg társasoznak, egyből láttam a különbséget, és nem esett jól.
2012. jan. 1. 01:11
 5/26 anonim ***** válasza:

"Ilyen, ha egy férfinak a családja a legfontosabb?"


Ezt szokta mondani?

Mert akkor nem igaz.

2012. jan. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%

"miért nem mentél? Hívtak? Akkor meg? Miért kell elrontanod a jókedvét"


A hároméves gyerekkel?Észnél vagy?

2012. jan. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Neki az a elsődleges családi köre. Törődj bele. Különben a Keresztapa nem fogja jó néven venni a pattogásodat! :D
2012. jan. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%

Nem igaz, hogy mindenki otthon marad. Az én férjem is elment, és el is engedtem, és tényleg nem volt nekem bajom ezzel. Mondjuk felhívott, de mondjuk előtte nem volt nem fel vett telefon amitől azt hihette volna, hogy bevagyok sértődve, - mint esetleg a ti esetetekben -

Mikor gyerekek lettek is elment eleinte. Igaz változó ki mennyire bulizós. Én kibirom hagyni. Ő nem szivesen ment, majdnem én küldtem, hogy kicsit csináljon mást, magáért.

Én meg bevállaltam az otthonlevést egyedül, majd a gyerekekkel.

Most már picit nagyobbak, ma van az első, hogy fent maradhatnak amíg akarnak, bírnak, és itthon vagyunk mind.

Lényeg a lényeg, arra koncentrálj, neked mennyire fontos a bulizás. Ha neked is hiányzik, máskor másképp csináljátok. Ha meg nem, akkor törődj bele és hagyd, hogy ő menjen. Majd lesz ez még másképp is, hogy együtt lesztek.

2012. jan. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Szia!

Én elhiszem,hogy első a gyerek. Ez érthető is,legalábbis számomra. De az annyira nem, hogy nem hívtad vissza. Ez persze a te döntésed. Lényeg az, hogy az óéved remélhetőleg olyan volt amilyenre vágytál, vagy legalábbis jobb mint amilyenre számítottál. Boldog új évet!:)

2012. jan. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
43%
te eszednél lévő nagyokok. A szülőknek nem lehet pihizni? Nincs annak a gyereknek nagyannya akit meg lehetne kérni, hogy kb hajnal egy, kettőig legyen vele? Igenis a kérdező a hisztis. Elengedte, hívták is, akkor meg ne rinyáljon. Mit kéri számon olyanért amit ő engedett? Te észnél lévő nagyokos. Remélem nincs párod, mert egy parancsolgatós kavarósnak tűnsz. Képzeld én pasi létemre ha elengedem a párom /elengedem? Nem a tulajdonom, szal ja szeretne hagy menjen/ utánna nem ugatom le, hogy bammeg miért nem hívtál? Beledöglök ha jól érzi magát, és esetleg nem hív fel? Nem.
2012. jan. 1. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!