Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szinte undorodom anyámtól...

Szinte undorodom anyámtól (lent). Mit tegyek, ha már nem tudok úgy nézni rá, mint régen?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy anyám lefeküdt egyik osztálytársammal. Van köztük 20 év!! Annyira lesokkolt, és csalódtam, meg persze mérges is vagyok. Nem tudom hogy nézzek ezentúl anyám szemébe...=(=(

16/L


2012. máj. 2. 17:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Kamukéró
2012. máj. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
44%
háát igen, ez tényleg elég undorító,már ne haragudj.sajnállak is. szerintem beszéld meg vele a dolgot. :)
2012. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%

Anyád boldog, kiegyensúlyozott házasságban él édes- vagy nevelőapáddal? Ha igen, akkor is lehet valami, ha megtette ezt. Ám, ha nincs így, akkor szerintem egy kis boldogság neki is kijár. Hogy egy 16-17 éves fiúval? Hát akkor azzal. Igaz, a srác fiatalka, talán nem is felkészült még érzelmileg. A mai fiatalok korábban érnek, mint az én korosztályom. A helyén tudja értékelni a történteket, akkor nincs semmi baj.

Egyet semmiképpen te tegyél, önmagad érdekében: soha, de soha nem használd ezt fegyverként a mamád ellen.

És ne azt a néhány perced vagy órát nézd, hanem az előző 17 évet.

2012. máj. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
2-őn áll a vásár, ez van, majd a fagyi visszanyal ha te meg majd egy harminc akárhány évessel akarsz összejönni.
2012. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
Aki lehúzta a harmadikat, súlyos gondjai lehetnek az szövegértésével és/vagy értékrendjével.
2012. máj. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Szerinted téged a gólya hozott?
2012. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem,nem fogjuk a pedofilokat megérteni soha,de szerinted mi közünk van két szexuálisan éret személy magánéletéhez,szerintem semmi!
2012. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem, nem él házasságban, meg senkije nincs...

Köszi a válaszokat, asszem megbeszélem anyámmal:/

2012. máj. 2. 18:42
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Persze ha ez úgy lenne, hogy nemrég kiderült, hogy apám lefeküdt az egyik osztálytársammal, akkor mindenki hőbörögne meg pedofilnak hívná a férfit..
2012. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Zárójelben megjegyezném, hogy 14 év a belegyezési korhatár. Pedofíliáról ez alatt lehet beszélni.
2012. máj. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!