Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hagyjam el? Nem...

Mit tegyek? Hagyjam el? Nem kellek neki?

Figyelt kérdés
Én 24(nő), ő 26(férfi). 2 éve vagyunk lassan együtt, még külön élünk. Az első hónapokban minden tökéletes volt. Szinte rajongott értem, hozott virágot, romantikus volt. Mindenről tudtunk beszélgetni, úszni jártunk, sok közös program volt.Mára egyre rosszabb... Egyre kevesebbet vagyunk együtt, mindig van valami dolga. A héten nagyon kiakadtam pár dolog miatt. Ő sose hívna fel, mindig azt várja, h. én jelentkezzek, mert nekem van céges telefonom. Alig beszél, erőltetett az egész. Már a szex is egyre rosszabb, nem is akar előjátékot, ritkán szeretkezünk. Egyik este én akartam, azt mondta fáradt... pedig nem mondanám magam szexéhesnek, s nem is dolgozott aznap. Úgy érzem csak megszokás vagyok. Régen egy rossz szót se mondott volna, most néha nagyon elkapatja magát. Régen már írt volna legalább egy smst, este órákig msneztünk...ma még nem jelentkezett...pedig ugyanennyi munkája volt régen is...de mindig a sok munkára hivatkozik. Én úgy szeretem.:( Mit tegyek? Rám unt, megszokás vagyok csak?:(((

2012. máj. 3. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Lehet, hogy problémái vannak a munkahelyen. Vagy csak a megszokás. Próbálj meg beszélni vele, mielőtt úgy döntenél, hogy elhagyod.
2012. máj. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%

vált titokzatos stylra

akkor érdekelni fogod

2012. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
*válts
2012. máj. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Én 21 éves vagyok, 3 éve vagyunk együtt, párom 24. Az eleje maga volt a gyönyör, komolyan úgy gondolom nem lehet annál jobban szeretni, mint ahogy ő szeretett engem. Aztán 2 év után, tavaly nálunk is beütött kb. ez amit te leírtál, és majdhogynem szakítottunk is. De aztán megpróbáltam változtatni én is, ő is, és most megint tök olyan mint volt az elején. Beszéljetek szerintem, járjatok el akárcsak sétálni, beülni valahova. Nálunk ez segített.
2012. máj. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom...
2012. máj. 3. 20:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor jobb is, hogy nem laktok együtt.Ennek a kapcsolatnak vége....
2012. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

teljesen mintha az én (volt) kapcsolatomat írtad volna le. sajnálom h így alakult :( együtt tudok érezni veled!

mi is nagyjából 2 évig voltunk együtt és ugyan ez volt a szitu mint amit leírtál. próbáltuk megbeszélni de szakítás lett belőle. túlságosan egyértelműnek vette h vagyok neki, lehet h nálatok is ez a helyzet. már nem érzi szükségesnek h udvaroljon, hiszen tudja h ugyis szereted :) :/

próbáljátok megbeszélni, és kívánom a legjobbakat!

2012. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem tudok elégedett lenni egy "langyos" kapcsolattal... de szakítani se bírok, mert szeretem. Ellentétben vagyok saját magammal.:( Szörnyű egy helyzet, állandóan ezen jár az agyam...
2012. máj. 3. 21:27
 9/9 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz lépni, vmilyen kapcsolatfrissítő kéne... új fehérnemű. ne érj mindig rá, mászkálj el barátnőkkel, legyenek élményeid, töltődj. ha tudsz angolul, keress rá: the rules
2012. máj. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!