Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Másfél éve egy kissé bonyolult kapcsolatban van részem.Nem tudom mi tévő legyek.Van egy férfi,akit nagyon szeretek és ő is viszont.Igazi elsöprő szerelem...A gond az,h nős.Össze szerettünk volna költözni, feleségével közölte és innen kezdődtek a problémák.Nem hajlandó a feleség lemondani róla,nyomoz utána,öngyilkossággal fenyegetőzik(1x meg is próbálta,bár nagyobb volt ebben a szimuláció).Ekkor a férj nagyon megijedt.A mi kapcsolatunk azóta sem szakadt meg.Egy a munkahelyünk,egy városban lakunk.Azóta is tudunk találkozni,telefonon minden nap bszélünk,sms-ezünk.Az érzések még inkább megerősödtek.Meddig mehet ez így?Én ennél többet szeretnék.

2012. máj. 6. 17:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Hogy mit tennék? Várnék, amíg a pasi el nem válik, addig nem lovalnám bele magam a dologba. A feleség miért ragaszkodik ennyire kétségbeesetten a férjéhez? Hiszen nem jó a házasság, ha a pasi félrelépett tartósan. Gyerek van?
2012. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
Azt tenném,hogy beleképzelném magam a felesége helyzetébe.
2012. máj. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%

Nem igazán értem az olyan nőket, akik nős férfiakkal jönnek össze, aztán meg sírnak. Ha te ennél többet szeretnél, akkor lehet, hogy keresned kellene valakit, aki nem foglalt. Persze, hatalmas szerelem, de kétlem, hogy a szerelem kialakulása előtt nem tudtad, hogy a férfi házas. Akkor kellett volna észnél lenni... Le lehet pontozni, nem izgat. Csak baromi unalmas már, hogy mindig a 3. felet kell sajnálni, holott senki nem készerítette bele ebbe a kapcsolatba. Egy házas férfiba szerettél bele. Ha nem jöttök össze, már rég kiverhetted volna a fejedből, és most nem lennél kínlódó szerető.

Ez márcsak nem is az erkölcscsősz duma, mert persze mindig lehet azzal takarózni, hogy a feleség így megy úgy. De attól függetlenül az még egy házasság, és neked semmi közöd ahhoz, hogy mennyire sz.r.


És hogy ne legyen csupa fröcsögés a kommentem: Tessék választani: keresel egy független férfit, akinek egyszer te leszel az első(és közben reménykedsz, nehogy te válj megcsalttá - mert bizony az elég betyár érzés, csak hogy tudd), vaaaagy: maradsz másodhegedűs egy beteges asszony mögött.


Igen, gáz az élet... brühühü.

2012. máj. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Soha nem kezdenék egy nős emberrel. Akár jó a házassága,akár nem.

Hiába szeretnél többet,nem biztos,hogy sikerül. Ha mégis,akkor téged is otthagy majd egy fiatalabb pipiért.

2012. máj. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

én is nös pasiba voltam szerelmes,2 évig együttéltünk,csak kicsit zürös alak , igy szétmentünk de mai napig szeretjük egymást,csak közöltem vele hogy amig nem javul meg elfelejthet XD


amugy nem kéne bedölnie a feleségének. ha már nem szereti el kell hogy váljanak. a csaj játszhatja ezt élete végéig hogy jaaaj meg akarok halni. sajnálatbol nem lehet senki mellett maradni.akkor se ha tényleg öngyilkos lesz. ö baja. ha van gyerek akkor elve nem teheti meg hisz ott a gyereke akiért élhet! ha van gyerek elég önzö egy csaj...ha nincs akkor meg nem mindegy,? a legjobb dolgotok van igy csak a pasi ne lenne iylen sajnálkozo...

2012. máj. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%

"ha van gyerek elég önzö egy csaj"


Természetesen a szerető és a férj a megtestesült önzetlenség. Te se voltál még megcsalt feleség... (ahogy én sem - de én bele tudom képzelni magam a helyébe.)

2012. máj. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Micsoda kérdés?! Azonnal eltünnék a férfi életéből és várnék egy független másikra. Mégis hogyan gondolod? Belerondítanál /már bele is rondítottál!/ egy házasságba?

Szégyelld magad és takarodj ki az életükből!

2012. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
De azért ti sem gondoljátok, hogy normális a feleség ha olyan férfi után fut aki totál nem szereti, én elsüllyednék ha a férjem csak azért maradna mellettem nehogy felakasszam magam...szánalom az is, ilyen elmebeteget nem fogok sajnálni, gyönyörű lehet a házasságuk, legalább elválna aztán hagyná had menjen a férje, lehet a szeretővel megtalálta a pasi azt akivel leéli az életét, de neeem, mert nős volt, vagy az, nem szabad, tudjátok mondani hogy szegény feleség, biztos nem volt a helyzetébe, de ti se annak aki belezúg egy nős pasiba, ilyenkor nem tudom hol vannak azok akik azt mondják a szerelem fontos, meg hogy a szerelem vak, senki ne szóljon bele az életébe bla bla, mert olyankor marha könnyű gondolkodni....mert a szerelem nagyon tudja mit jelent a házassági papír, persze. (amúgy ma már semmit)
2012. máj. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

"Természetesen a szerető és a férj a megtestesült önzetlenség. Te se voltál még megcsalt feleség... (ahogy én sem - de én bele tudom képzelni magam a helyébe.)"


ez is tény de én azt mondom hogy abban a házasságban ahol felmerül egy szeretö abban a házasságban valami nem oké.

persze lehet hogy a csaj odaado és a férje egy bunko de ez lényegtelen. ha valameliyk fél nem okés ott löttek az egésznek. ha a feleség eltürte a férje hülyeségeit azért is ö a hibás,merte gy rongy. ha viszont ö a hibás ebben akkor nem tudom sajnálni.

2012. máj. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
33%

Én nem mondom, hogy a feleség normális. De nehogymár a feleség legyen az oka annak, hogy egy felnőtt nő(akinek a szíve mellett esze is kell, hogy legyen, mert igen, lehet irányítani az érzelmeket, és szerelem ide vagy oda, lehet azt mondani, hogy köszi, de ebből nem kérek.) összejön egy házas pasassal és haldoklik, hogy jajj, most mi lesz.

Réges-rég találhatott volna magának mást, de itt fikázza a feleséget - aki igen, valószínűleg beteg, de a férj volt az, aki elvette(!) - ezzel magyarázva, hogy neki igenis helye van a férfi mellett.


Igen, a házasság intézménye manapság egy kalap sz.rt sem ér, pont az ilyen hozzáállás miatt.

2012. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!