Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anya vett egy madárpókot, nem...

Anya vett egy madárpókot, nem merek hazamenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Betegesen félek a pókoktól, ezzel ő is tisztában van. Nem csak hisztizek, kerültem már kórházba pánikroham miatt, amit egy pók váltott ki.

Erre ő beszerzett egyet, ráadásul a bejárati ajtóhoz közel rajta.

Én épp a barátomnál vagyok, holnap megyek haza. Anya küldött mms-ben egy képet, onnan tudom, hogy megvette.

Már "fenyegetőzött" ezzel egy ideje, én meg mondtam, hogy akkor elköltözök, amit be is fogok tartani..

Már most rosszul vagyok, hogy belegondolok, hogy egy madárpók van a házunkba.. Sőt, attól is rosszul vagyok, ha pókokról kell írnom, mint pl most.. A vérnyomásom már most az egekben...


Miért kellett ezt csinálnia??? Barátomnak mondtam, hogy akkor ideköltözök hozzá egy ideig, amíg anya ki nem dobja azt a sz@rt otthonról... Ráadásul nem is merek hazamenni a cuccaimért, itt csak 2 napra elegendő van... Na megy a nyuszimat is el kéne hozni ide...


Mit tegyek?


17/L


2012. máj. 6. 19:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
93%
Miért csinálj ezt anyukád, ha tisztában van vele, hogy 'pókfóbiád' van? :S Normális?
2012. máj. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
fogalmam sincs... Eddig is tudtam, hogy nem szeret annyira, mint a húgomat, de azért nem gondoltam volna, hogy tényleg megveszi..
2012. máj. 6. 19:15
 3/61 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez túlzás volt tőle, még akkor is, ha nem vagy szent.
2012. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

*ajtóhoz közel RAKTA


Bocsi, ha vannak még hibák, csak mindjárt felrobbanok, olyan ideges vagyok..

2012. máj. 6. 19:16
 5/61 anonim ***** válasza:
81%
És ha átmenne a barátod egy seprűvel?:dDd
2012. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Soha többet nem nyúlnék hozzá, ha rámászna a pók... Ennyire undorodok tőlük
2012. máj. 6. 19:19
 7/61 anonim ***** válasza:
88%
Azért kell a seprű
2012. máj. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
78%

Megértelek, nekem is pókfóbiám van. Mondjuk ha be van zárva elviselem...

Szép dolog volt édesanyádtól.

2012. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
67%
a pók nem terráriumban van?
2012. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
92%

hát elég fucs anyukád viselkedése..! szerintem szedd össze minden bátorságodat,és állj anyukád elé,hogy:magyarázza el neked:mire volt ez jó?

be van zárva egyébként?

2012. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!