Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 80 éves nagyapám összejött...

A 80 éves nagyapám összejött egy 39 éves nővel. Szeretné hogy megismerjem. De mit szóljak hozzá?

Figyelt kérdés
A nagyi 4 éve halt meg, a papa elég jól áll anyagilag, háza van, autója, igaz hogy az autója 15 éves, de van neki. És bedobta tegnap hogy megismerkedett egy nővel, csak jóval fiatalabb nála, és akkor mondta hogy 39 éves. Azt hittem leesek a székről...Azt mondta szeretné ha megismerném. De mit mondjak neki?
2012. máj. 7. 23:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy találkozásba nem halsz bele. És egyáltalán nem biztos, hogy a nő a pénzére hajt. Simán találhatott a nagyapádban valami vonzót - nemrég bizonyosodtam meg arról, hogy az ember nem tudja szabályozni, kibe szeret bele... 31 éves vagyok és szerelmes - Ő 69/F... Nem ismerek magamra.
2012. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
12%
Hát nézd, ha 70 éves leszek én sem fogok ismerkedni 50 éves piccsákkal! Minél fiatalabb, annál jobb. Az öreg tud élni, ne sajnáld tőle! Nyilván csak az örökségre hajtasz, mivel ilyen irigy kutya vagy, megérdemelnéd, hogy a kötelesrésszel kiszúrja az irigy szemedet, Te.
2012. máj. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%

ezt jól beszoptad az öreggel, anyuka : ) kiváncsi vagyok, milyen fordulatokat hoz a l'amour : ) egy 39 éves nőt én is szívesen elkapnék.

Te mennyi vagy?

2012. máj. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%

Most mit csesztetitek, nyilván teljesen őszinték a nő érzelmei! Ti meg itt aljasul kiröhögitek! El se hiszem!


Faludy Fanny

2012. máj. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
70%
viccen kívül, 0:22-esnek: szerintem 70 évesen te boldog leszel, ha az 50 éves "p*csák" pillantásra méltatnak röhögés nélkül :D
2012. máj. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ellenségeskedj. Ha a nagyapó szellemileg friss, ha nem lehet őt kiforgatni a vagyonából, akkor hagyd, hadd szórakozzon. Végül is 80 éves, neki már bármelyik napja az utolsó lehet, ne rondítsatok bele az örömébe.
2012. máj. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
94%
Ismerd meg. Ha jók a szándékai és kedves, akkor azért. Ha valamit tervez és rossz szándékú, akkor meg azért.
2012. máj. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
18%
Mért lehet hogy tényleg szerelmes. Én 31 vagyok a férjem 60. Előző pasim 33 évvel volt idősebb. Apam gyerkkoromba meghalt vsz. Ezert van apahiányom és tetszenek az idősebbek. Egyszer szerelmes voltam egy 92 éves emberbe akkor voltam 22. Igaz az nem jött össze nem mertem elmondani neki de ha összejön szerelmi kapcsolat lett volna. Nem kell mindjart elitelni a nőt. Persze az is lehet hogy a pánzre hat én is ismerek sok ilyet. De olyat is akinek 33 éves a pasija a csaj 30 és lehúzza a pasit rendesen. Tehat vannak lehuzos nők meg nem lehuzosok de ez egyánltalán nem a korkülönbségtő függ.sajnos rólam is sokan hiszik azt pedig átlagosan élünk.és szar érzés elmondom hogy előítéletesek.
2012. máj. 8. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%
80 évesen szép...jó hamar özvegy lesz.A nagymamám 79 évesen halt meg.Mire jó ez neki?Ennyire kell a pénz?Ez már durva.Ennyi erőből elmehetne q-nak,de mindegy.:O
2012. máj. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudatod mit tud a nagyapád.

Az enyém 75 és most nagymamám(70) válni akar,mert nagyapám k.rvához jár

2012. máj. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!