Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem rendbe szedni...

Hogyan kezdjem rendbe szedni magam? Hogyan legyek újra a régi? Sikerülhet még nekem is?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok,2 gyerkőcöm van!Végre sikerült melót találnom,ami nem tartott sokáig,nem tudtam a gyerekeimet

hova elhelyezni,össze-vissza volt a munkaidőm!Ezért nem jött össze!A gyerekeim korházba kerültek a mi hülyeségünk miatt,szerencsére nem lett bajuk!De nagyon padlóra küldtek ezek a dolgok!:( Ráadásul a súlyommal is küszködök!


2012. máj. 10. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:

1, pár nap pihi

2, tudom, hogy nehéz, de írj össze magadnak órarendet, hogy mikor mi a feladat.

3, legyen valami új hobbid, lehet az sport is.

2012. máj. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz?Én is hasonló gondokkal küszködök:(
2012. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén...

2 gyerek, ugyan ovisok, de annyiszor voltak betegek szeptember óta, hogy nem tudtam visszamenni dolgozni. (havi legalább 2x)

Ráadásul dagi is lettem az elmúlt évek alatt, de annyira fáradtnak érzem magam, hogy nem bírok nekiállni olyan szinten tornázni, hogy hatása legyen.


Tudom, ez Téged nem vigasztal, csak azért írtam, hogy lásd, hogy nem vagy egyedül :)

2012. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb szabály: csak fokozatosan!

Nagyon jó dolog, hogy változtatni akarsz, de ne téveszd szem elől, hogy ez nem csettintésre működik, és sok idődbe és rengeteg energiádba fog telni mire eléred a célod. Nemhiába él annyi szomorú és önsajnáltató ember, na nekik pl nem volt ezekhez kitartásuk. Nem az a baj ha nem vet fel a pénz vagy nincs munkád vagy túlsúlyos vagy hanem ha nem teszel ezért semmit mert sok melóval jár, és évekig élsz így. Fel a fejjel, és vágj bele, alkudozz magaddal, egyik nap csak 10 perc gyors séta vagy biciklizés, aztán emeld a követelményeket magad felé. Menni fog :)

2012. máj. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!