Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire következtettek ebből...

Ti mire következtettek ebből a viselkedésből? (Hosszú)

Figyelt kérdés

Még 2 éve összejöttem egy sráccal, de elrontottam, akkor eljátszottam a bizalmát. A következő 1 évben mentem utána, különleges szülinapi ajándék, stb... Utána összejöttünk. Akkor az ex újra bekavart (először is miatta mentünk szét) de együtt maradtunk. Jöttek a tervek. Odaköltözöm, gyerek, még decemberben is kétszemélyes ágyakat nézett. Aztán minden kis apróságon kiakadt, mindenért én voltam a hibás, ő sokat dolgozik, értsem meg, és ha 1 hétvégén (mert csak akkor találkoztunk) megölelt, már boldognak kellett lennem.


Valójában ez a srác marha nehéz természet, mindenki aki ismeri azt mondja, hogy az a nő, aki a felesége lesz, sokat fog még sírni. Én voltam az első barátnője (24 éves), kb egyetlen barátja, a másik 2 ember akire számíthat a családtagjai közül vannak. Egyik a nővére, akitől nagyon sok támogatást kapok, a másik a fogadott anyja, aki ellenem hangolja. Szóval ha vele beszél, akkor bunkó lesz velem. Ha a nővérével, akkor kedves, és régebben amikor rákérdeztem azt mondta, hogy van esélyem nála. Aztán azt, hogy nincs, aztán megint hogy van, majd végül hogy hagyjam békén, a bizalmát már rég eljátszottam... de azóta beszélünk, csak 2 hetes ciklusai vannak, 2 hétig aranyos, keres, beszélünk, utána max 2 hétig bunkó, és menjek a k.va anyámba...


Már jó ideje nem kérdeztem arról, hogy van-e esélyem nála, mostanra úgy gondolom, teperek eleget, elég feltűnő... próbálom vele megosztani a munkám, amiből ő is profitálhat, szeretnék vele kimenni külföldre, 1 hete még ő is együtt tervezett kimenni velem, legalábbis nővérének ezt mondta... Jövő héten abba a városba költözöm, ahol ő lakik, és maradok is hosszú távra. Beszéltük, hogy segítek a telóját megcsinálni, meg megcsinálja a gépem, de a mai beszélgetés végén (aminek az eleje poénkodással és közös munkáról, tervekről szólt) megkaptam, hogy ő nem lesz úriember, mert eddig az volt, és nem volt haszna belőle, illetve hogy az agyára megyek.


Nem tudom mennyire sikerült érzékeltetnem a hullámzó személyiségét, még amit talán tudni kell, hogy kicsit munka-pénz- és szgép mániás, ez a három dolog köti le, és élteti. Valahogy olyan érzésem van, hogy a feleség arra kell neki, hogy gyereket csináljon.


Az, hogy miért szeretem, jó kérdés, jó embernek tartom ettől függetlenül, bár tudom, hogy nem olyan ember, mint amilyennek anno megismertem, és a nővére elmondása szerint nem is volt soha, azzal csak nekem akart imponálni.


Ezek alapján ti mit szűrtök le? Annyira nem szemét a srác, hogy kihasználjon, én úgy érzem, hogy húzd meg ereszd meget játszik, ragaszkodik hozzám annyira, hogy ne engedjen el, mert van annyira bunkó, hogy nem így tartaná velem a kapcsolatot... viszont annyira magának való, hogy egy kapcsolat fenntartása megterhelő számára. Épp ezért sztem ha rákérdeznék, hogy van-e esélyem megkapnám, hogy neki nincs ideje, plusz nem is bízik bennem, és nem is akartam visszanyerni a bizalmát.


2012. máj. 10. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól érzed a kapcsolatod húzd meg ereszd meg részét...felmerül bennem hogy miért vagy vele, de az érzelmek nagy befolyással vannak az emberre ez tény, mégis eljön az az idő amikor az ész érvekre és az épp észre kell hallgatni és bízni abba hogy lesz idő mikor valaki más feledteti a rossz pillanatokat., mert ez eljön csak merni kell belevágni. Tényleg sokat sírsz még miatta ha vele maradsz, arról meg nem írok hogy gyereket szülsz neki, mert összeszorulna a szívem azért a gyerekért, hogy ilyen lenne az apja.
2012. máj. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj szerintem, legalábbis a leírásod alapján, hogy nagyon megalázkodsz neki. Tepersz, futsz utána, mindenben csak a jót akarod neki,s még viseld el azt, hogyha neki olyan kedve van, akkor bunkó.

Ne haragudj, de egy párkapcsolatban mindkét fél tesz a másikért, mert a jót akarja neki. Ő meg szerintem jobban szereti magát, mint téged. S azért van veled, mert neki kényelmes, hogy van aki minden szavára ugrik.

2012. máj. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!