Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy pasi nem vallja be egy...

Ha egy pasi nem vallja be egy csajnak, hogy szűz pl 22 felett, akkor az nem tudja, hogy az a pasi szűz? Vagy le tudja szűrni pl viselkedésből, meg hogy nem tud csajozni stb dologból, hogy az az illető?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Hát nekem még nem volt dolgom szűz pasival, de sztem ha máskor nem is, ha oda kerül a sor h szex, tuti rájön a csaj
2012. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
Le lehet szűrni....Simán.
2012. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Nem biztos. Mert lehet a pasi csak egyszer-kétszer volt eddig csajjal, azzal is lehet 6-8 éve és olyan szinten kijött a gyakorlatból, hogy na. Szóval ez nem volt jó indok kedves 1.
2012. márc. 14. 18:50
 4/38 Senki Alfonz válasza:

Sehogy nem lehet észrevenni hogy szüz vagy, emiatt nem kell aggódnod.

Az hogy zavarban vagy , és tapasztalatlan a lányok terén még egyáltalán nem jelenti azt hogy nem volt még soha barátnöd, és senkivel nem feküdtél még le.

A szex miatt szintén ne aggódj, épp elég barátnömtöl hallottam már hogy valamelyik volt pasijuk mekkora béna 0 az ágyban, pedig nagyon trendi macsó, és már a sokadik csaján is tul van , ha egy kicst is odafigyelsz a barátnödre akkor tulteljesited az átlagot :)


35/F

2012. márc. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
De igen mert egy olyan pasi aki volt már nővel, tuti bátrabban kezd neki meg nyúl a dolgokhoz mint aki szűz. Én nő vagyok ugyan de tudom h más voltam az elsőnél és más vagyok a mostaninál
2012. márc. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Am meg miért nem lehet őszintén elmondani h mi a helyzet??? Nem jobb lenne mint feszengeni??
2012. márc. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Kedves 5. De mondom ha az adott pasi 8 éve volt csajjal akkor annyira kijött a gyakorlatból, hogy tele van izgalommal. Olyan mint az úszás, egyszer bemész a medencébe, még rögtön legtöbbször nem tudsz megtanulni úzsni 20 perc alatt. Ahhoz kell még vagy 7-8 alkalom, hogy úgy ahogy valamennyire tudjál úszni. Teház kicsit ehhez hasonlít a dolog.
2012. márc. 14. 19:05
 8/38 anonim ***** válasza:
Én több év szünet után is ugyan úgy úsztam. Ez nem egy olyan dolog amit el lehet felejteni. Meg más az aki volt már nővel meg az aki még nem. Meglátszik hidd el. Aki volt már az azért már tudja h mi merre hány méter. Aki nem az azt sem tudja h hova nyúljon. de arra válaszolj h miért nem lehet őszintén elmondani a partnernek h mi a szitu?
2012. márc. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
20 perc úszásedzés alatt ezek szerint (kb annyi ideig tart egy egyszerű menet a szexben)olyannyira megtanultál úszni, hogy több év után is szinte Balatonátúszó bajnok lettél? Ilyen a mesében nincs, de ezek szerinte te vagy a csodagyerek.
2012. márc. 14. 19:13
 10/38 A kérdező kommentje:
Azért nem mert 22 felett vagyok. Vágod?
2012. márc. 14. 19:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!