Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Erőszakos elmebeteg az olyan...

Erőszakos elmebeteg az olyan aki több év nem találkozás után is sóvárog a másik után?

Figyelt kérdés
Nincs semmilyen fizikai érintkezés mégis kapcsolatként értelmezi a másik fél?
2012. máj. 12. 03:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi kapcsolat, akkor hogyan erőszakos? Kifejthetnéd egy picit jobban, mert ebből csak úgy tűnik, hogy még nincs túl rajtad, de elmebetegnek nem gondolnám. Persze ha van tovább is, úgy lehet, hogy már mást mondanék.
2012. máj. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak szerelmes, aki nyomul.
2012. máj. 12. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem erőszakos.
2012. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejtenéd bővebben?
2012. máj. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen, elmebeteg. A minap pl rámírt valaki olyan szöveggel a facen, hogy szia nem tudlak kiverni a fejemből és stb stb...visszaírt, hogy én nem az a hölgy vagyok akit ő keres, bár ugyanaz a nevünk. Beszélgettem vele, és kiderült hogy a csávó 5éve járt valakivel még 16éves korában 2-3hónapot...na most erről mit gomdoljak? Utánna nekem kezdett írogatni, kicsit beszélgettem vele és mar tervezgette a jövőnket. Az ilyen elmebeteg, az ilyenek szoktak megtébolyodni, szerelemféltésből gyilkolni például. Na aztán gyorsan le is tiltottam mert miután megírtam, hogy köztünk nem lehet semmi is írogatott...szóval igen, az ilyen elmebeteg.
2019. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
*visszaírtam*
2019. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még 7 év után is aktuális?...
2019. márc. 14. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen még mindig
2019. márc. 14. 09:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Úristen..... Mennyi ilyen van. En is ebben s cipoben jarok.
2019. márc. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!