Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozás a lány szüleiv...

Első találkozás a lány szüleivel, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

azért írom ide mert hátha pár szülő is nyilatkozna a másik perspektívából

most lesz első találkozó a lány szüleivel kicsit tartok nekem ez az első ráadásul 4 év köztünk a különbség ő gimis én már egyetemista, illetve ő az egyetlen lányuk


2011. dec. 9. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom az "Apádra ütök" c.film megtekintését előtanulmánynak,mik az abszolút kerülendő dolgok.Viccet félretéve:én lányos szülő-anya vagyok-nem örülök,ha valaki túlságosan kedves,méz-máz,mert akkor tudom,hogy ez egy szerep,ami mindenkinek kínos.Viszont,bármennyire liberális szülő is volnék,nem szeretném,ha a fiú tegezne,ehhez azért az én beleegyezésem is szükségeltetik.Nem örülnék kazal virágcsokornak,de egy üveg ital,amit az ismerkedés alkalmával közösen el lehet fogyasztani,az szerintem jó ötlet(amúgy ritka alkalmakkor iszom,no,de,ha alányom bemutatja a szerelmét,az egy ritka alkalom)Még egy kényes kérdés: szerintem,mielőtt az előszobából beljebb kerülnél,illik legalábbis úgy tenni,mintha szeretnéd levetni a cipődet,ez azt jelzi,hogy megtiszteled a családot azzal,hogy megbecsülöd az otthonuk tisztaságát és a háziasszony munkáját.Természetesen ezt háríthatják is,mindenesetre szimpatikus.Meg,a lányos apák egy kicsit aggályosak a testi érintések ügyében,úgyhogy a jelenlétében nem fontos a kislányát csókolgatni.Egyébként meg nem érdemes görcsölni,fő a természetesség,abból baj nemigen lehet.
2011. dec. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
60%

Anyám a bunkó fajtából van.Jelenlegi páromnak első találkozáskor még köszönni se köszönt,nemhogy bármit hozzászólni.

Exemnél is csak az érdekelte mennyit keres,mik a szülei.

Szeencsére párom elfogadta igy,engem szeret,kész.Szerencsére messze lakunk,azt az évi 1 találkozást meg kibirja.Én se megyek többször.

20/N

2011. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!